Różności > Opowiadania, wiersze...

Patiflo - Cecidit- czyli Ari-Kokosik prezentuje !!

(1/3) > >>

Arser:
A więc pisze od niedawna nie takie typu opowiadania tylko na serio książke i tak jakoś po obejrzeniu zwiastuny ''Dary Anioła -Miasto kości'' i przesłuchania piosenki Demi Lovato ''Heart by heart'' wpadłem na taki pomysł ..... Więc jak narazie zapraszam na prolog ,bo mi sie nie chce dalej dawać ...xD


                                                PROLOG
                                                                                     
                     
                                                                                                                             Patiflo , 29.07.2014

                                                                   Drev !!

 A więc jednak stoimy po przeciwnych stronach

  NIE !!!

  Jesteśmy wrogami ,którzy są nawzajem siebie pozabijać ,którzy oddaliby wszystko za głowe tego drugiego i szczycić się nią przed innymi.
                  Jednak w nas tkwi coś niepokojącego.
 Coś co podarował nam sam Bóg,zsyłając do naszych czarnych serc,jedną małą iskierkę,która roświetla je na nowo dając im inną barwę.
                  Czerwieni,Krwistego odcienia.Miłości .
                   

                                                                                                                     Elena

           Ps: Nie bądz zly ,ale zchowałam go ...To dla twojego bezpieczeństwa.


   Do oczu napłyneły mi łzy ..Nie ogłam już nic zrobic.To stanowczo za daleko zaszło by tak po prostu teraz się wycować nawet jeśli zapłaciłabym za to karą śmierci.Nie moge..To wyłącznie przeze mnie teraz musimy uciekać przed śmiercią.
     Jedna z łez spadła na trzymający w ręce list.Nagle spostrzegłam ,że krwawie ,mocno krwawie ,z lewego boku.Tak jakby pisząc ten list robiłam w sobie krwawe dziury ,które mnie niszczyły ,bo wiedziałam ,że nie mogłam tak długo tego ciągnąc.Byliśmy z dwóch innych światów ....On był demonem ....Posłańcem samego diabła ,a ja ...Nawet nie wiem kim jestem.Czy człowiekiem czy może jednak samym aniołem  ,nie wiem ...I już raczej się nigdy nie dowiem ...
  Ztargałam list i szybko wrzuciłam go do ogniska ,przysłuchując się jak papier skwierczy.. Trzymając się za lewy bok by zatamować płynącą krew wstałam na równe nogi próbowałam złapać rownowage ,by wkońcu zrobić coś pożytecznego i pomoc ubolewanemu Boleaszowi ,który właśnie stracił swoją rodzinę .Widział na własne oczy śmierć swojej żony ,która zaciekle broniła świętego Patiflo..Na próżno ..Miasto już upadło ! My już też ....
      Całą ludzkośc czeka zagłada ,a my na to już nic nie poradzimy.
                              Patiflo przestalo istnieć ,a demony szykują się do ostatecznej bitwy..Z ludzmi ..!!



                              KONIEEEEEEEEEEEEEEEEEC :D

 Jak coś to nwm co z ortografią ,bo na spidiego pisałem i mi się sprawdzać nie chciało :D

Karoiiina:
Fajne *v*

Arser:
A i cecidit to po łacinie upadły .........Tak mi się wydaje xD

Lajna:

--- Cytat: Karoiiina w Sierpień 19, 2013, 19:01:46 ---Fajne *v*

--- Koniec cytatu ---

Ekstra! Giga! Mega! FAJNE! :D :D :D

Śnieżka (Blanka):
super.. .:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej