Różności > Pozostałe

Znaczenie imion..

<< < (6/6)

Michonne:

--- Cytuj ---Kobieta obdarzona tym imieniem jest bardzo spokojna i zrównoważona. Nie lubi znajdować się w centrum uwagi i niepewnie czuje się, kiedy tłum zwraca na nią swoje oczy.
--- Koniec cytatu ---

xDD Może w realu nieco taka jestem xD


--- Cytuj ---Zazwyczaj ma tylko małą grupkę ludzi, z którymi chętnie spędza czas, a inni mogliby dla niej nie istnieć.
--- Koniec cytatu ---

Macie przestać istnieć xDD


--- Cytuj ---Dominika uchodzi za osobę, która żyje w swym własnym świecie i jest niemal zupełnie samowystarczalna, a to sprawia, że ludzie wcale nie próbują się do niej zbliżać, bo odstrasza ich przekonanie, że ona nikogo nie potrzebuje i nie chce obok siebie widzieć.
--- Koniec cytatu ---

Yolo odstraszam xDD


--- Cytuj ---Wszystko to sprawia, że osoba ta jest mocno skomplikowana i często sama nie wie, jaka naprawdę jest, nie można się więc dziwić, że nawet jej najbliżsi nie do końca ją znają.
--- Koniec cytatu ---

Kto chce coś o mnie wiedzieć? xDD Nie odpowiem nie znam się xDD


--- Cytuj ---Kiedy jednak jakiś mężczyzna zdecyduje się przełamać swój lęk i zapragnie bliżej poznać Dominikę, szybko przekona się, jak dobra to była decyzja.
--- Koniec cytatu ---

Haha ja dobra żona xDD Leżę xDD


--- Cytuj ---znaczenie: żeńska odmiana imienia dominik, czyli: „należąca do pana”
--- Koniec cytatu ---

Należę do pana więc faszon wont xDD



--- Cytuj ---Dominix, Dominator, Domiśka, Dominisia, Domsza, Dominiś, Dominigger, Domqa, Domonika, Dominikanos, Dominka, Domisia, Domszulek, Domuś, Domina, Dona, Domix, Domimiś, Dominia, Dominisiura, Dominiczka, Dominica, Dominikana, Domik, Domisolmi, Domisala, Dominiq, Domicela, Dominisława, Domino, Dominique, Domika, Domin, Dominika, Domsia, Domini, Domisiowa, Domia, Domsa, Dominiura, Domiś, Domisiulek, Domu, Domyra, Domi, Dominajk, Domson, Dominges, Dominiśka, Domicelka, Dominiczysko, Domć, Domisiunia, Domininiec, Dominida, Domo, Dominison, Domka
--- Koniec cytatu ---

Już wiecie jak do mnie mówić xDD


--- Cytuj ---„Dominuje Dominika Tam, gdzie seks i erotyka”
--- Koniec cytatu ---

Jezus Maryja normalnie nie wiem co powiedzieć xDD



--- Cytuj ---Od dawna krążą o niej pogłoski, że ma problemy z nietrzymaniem moczu, ale wcale nie są to głupie żarty, a szczera prawda. Już od dziecka zamiast wołać na nocnik, bez problemu siusia w nowe spodenki, ciesząc się, że przybierają ładną żółtą barwę.
--- Koniec cytatu ---

Yolo time xDD


--- Cytuj ---Poza tym jednak Dominika ceni sobie zdrowy tryb życia. Chodzi po zakupy wiele kilometrów tylko po to, by kupić gdzieś masło w promocji, choć w rzeczywistości jest droższe o 10 groszy niż w jej przydomowym sklepie. Biega po markecie na wyścigi, wrzucając do wózka wszystko, co jest w promocji, a potem znosi do domu gryzaki dla psów, mimo że nie ma żadnego zwierzaka, i kilogramy kiszonej kapusty, po której ma straszne gazy.
--- Koniec cytatu ---

xDD Masło xDD


--- Cytuj ---Lubi też kręcić filmy komórką. Marzy, by nakręcić swoje sny i nie rozumie, dlaczego nie udaje jej się to telefonem, który posiada. Marzy o kupieniu lepszego sprzętu, ale niestety na razie jej na to nie stać.
--- Koniec cytatu ---

Nie lubię robić filmów, ale fajnie xDD


--- Cytuj ---Jeśli chodzi o jej predyspozycje zawodowe, to może zostać znakomitą pogodynką. Od zawsze przejawia do tego zacięcie, potrafi przepowiedzieć deszcz z wnętrzności kota rozjechanego na drodze i z tego, w jaki sposób jej firanka faluje od wiatru.
--- Koniec cytatu ---

Ale ze mnie voodoo xDD

Michonne:
A i słyszałam jeszcze, że:
Dominika-żyje inaczej od normalnych ludzi. Żyje we własnym fantastycznym świecie.

xDD

Michonne:

--- Cytuj ---Imieniny

22 stycznia, 5 lutego, 9 marca, 12 maja, 6 czerwca, 6 lipca, 4, 6, 8 sierpnia, 14 października, 27 listopada, 20, 29 grudnia
--- Koniec cytatu ---

Nie ma to jak imieniny w urodziny xDD



--- Cytuj ---Dominika szuka samookreślenia raczej poprzez działanie niż słowa. Posiada męską umiejętność rządzenia. Jest obiektywna, pewna siebie. Dominika to wierna przyjaciółka zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, co rzadko się zdarza. Jednakże jej zachowanie wobec przyjaciół jest tak nierówne, że przypomina kolejkę górską. Łatwo wybucha, ale wykorzystuje te wybuchy, by wyrównać rachunki. To bardzo przekorna osoba, lubiąca mówić „nie”, sprzeczać się i upierać.
--- Koniec cytatu ---

Fuck yeah xDD


--- Cytuj ---Astrolodzy twierdzą, że osoba o tym imieniu ma silną empatię, ale często żyje we własnym, wyimaginowanym świecie. Jako kobieta ma bardzo silny charakter.
--- Koniec cytatu ---

Własny świat xDD


--- Cytuj ---Odczuwa silne pragnienie pełni życia. Jest zmysłowa, łakoma na przyjemności i seks, co tworzy z niej mieszankę: szczęśliwą lub niebezpieczną.
--- Koniec cytatu ---

YYY mieszanka? xDD



--- Cytuj ---Cechuje ją pewna rezerwa, nie lubi wywlekać swych uczuć na światło dzienne.
--- Koniec cytatu ---

...


--- Cytuj --- ale za to mają bogate wnętrze
--- Koniec cytatu ---

Zawsze o tym wiedziałam xDD


--- Cytuj ---Osoby noszące imię Dominika są osobami bardzo szczerymi, stąd też można im zaufać. Żyją one oderwane od rzeczywistości, gdzieś w swoim mały świecie, wśród swoich własnych ideałów, które jak uważają w świecie realnym dawno już wymarły.
--- Koniec cytatu ---

W praktycznie każdym źródle pisze, że mam własny świat xDD


--- Cytuj ---Idealnym zawodem dla osoby o imieniu Dominika jest katechetka, nauczycielka, malarka, pisarka bądź też psycholog.
--- Koniec cytatu ---


YYY Kateczetka rly? xDD


--- Cytuj ---Dominika jest pewna siebie i obiektywna, potrafi rządzić jak mężczyzna.
--- Koniec cytatu ---

Jezus... xDD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej