Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Autor Wątek: Podwodne ruiny  (Przeczytany 13233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nana

  • Dowódczyni Zwiadowców
  • Admin
  • MISTRZ!!!
  • ********************
  • Wiadomości: 3747
  • Don't kill and don't be killed...
    • Wielkie i małe krytyki wszystkiego
Odp: Podwodne ruiny
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 15, 2014, 23:57:19 »

-Jak ci księża mówią: Trzeba głosić kazanie. A poza tym bogowie greccy powinni stworzyć coś co będzie pochłaniało wiarę,nadzieję i miłość wierzących tak aby bogowie i ludzie czerpali z tego siłę. Bóg "Najprawdziwszy" upadnie, lub odejdzie w zapomnienie...Czy ludzie nie przestają już wierzyć w swojego Boga? Ta wiara staje się taka mała...
Ich Bóg daje miejsce w Niebie tylko tym, którzy wiecznie się modlą, poświęcają się dla niego w różnych sprawach a i mimo wszystko trafiają do piekła za złe uczynki.
Jak oni mówią o swoim dniu ostatecznym...ten dzień nadejdzie wtedy kiedy ludzie przestaną w niego wierzyć!-dodała bez namysłu.
-Bóg może jedynie stać się śmiertelnym, a po śmierci zawsze powróci na swój tron...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Wiek: 6 lat

Po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,
Nawet ptaki budzą mnie,
Tłukąc się do okien...

Moce:
~Droga cienia
~Pnącza
~Biała Smuga
~Iluzjonistka
~Tamashi
~Patron (Dosoyoto)
~Czakuas (moc wygrana na konkursie!)

"Nie taki wilk straszny jak go malują..."~Faith

Patron: Dosoyoto (Dos)


"Smile at life at all times. You never know when you will die."~ Jeff The Killer

Siła: 125um
Zręczność: 125um
Czujność: 200um
Odwaga: 300um
Moce : 275um
Szybkość: 275um

Towarzysz
Smok Fredro
Moce:
1. Lehiel- Fredro leczy za pomocą dotyku, lecz trzeba za to zapłacić - bólem.
Fredro jest w stanie wyleczyć każda ranę ale aby wyleczyć, musi on dotknąć danej osoby i "przejąć" jej ból.

WD~ 50

Nana

  • Dowódczyni Zwiadowców
  • Admin
  • MISTRZ!!!
  • ********************
  • Wiadomości: 3747
  • Don't kill and don't be killed...
    • Wielkie i małe krytyki wszystkiego
Odp: Podwodne ruiny
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 15, 2014, 23:59:36 »

_________________________________________
Demuś, mimo że wierzę w Boga, to mam co do niego
trochę wątpliwości co do jego istnienia
Ostatnio oglądałam film, który opowiadał że możliwe jest to
że istnieją potomkowie Chrystusa i takie tam pierdółki.
Więc? ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Wiek: 6 lat

Po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,
Nawet ptaki budzą mnie,
Tłukąc się do okien...

Moce:
~Droga cienia
~Pnącza
~Biała Smuga
~Iluzjonistka
~Tamashi
~Patron (Dosoyoto)
~Czakuas (moc wygrana na konkursie!)

"Nie taki wilk straszny jak go malują..."~Faith

Patron: Dosoyoto (Dos)


"Smile at life at all times. You never know when you will die."~ Jeff The Killer

Siła: 125um
Zręczność: 125um
Czujność: 200um
Odwaga: 300um
Moce : 275um
Szybkość: 275um

Towarzysz
Smok Fredro
Moce:
1. Lehiel- Fredro leczy za pomocą dotyku, lecz trzeba za to zapłacić - bólem.
Fredro jest w stanie wyleczyć każda ranę ale aby wyleczyć, musi on dotknąć danej osoby i "przejąć" jej ból.

WD~ 50

Demon

  • Gość
Odp: Podwodne ruiny
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 16, 2014, 16:23:13 »

-Nie ogarniam, szczerze to obstawialiśmy, że to jakiś czar, ale ta teoria jest niezła, może macie rację - stwierdził i wprowadził je do jakieś sali, następnie przeszli korytarzem i znaleźli się przed kolejnymi drzwiami.


Ja nie wierzę, i nwm co by musiało się stać bym uwierzył, ale szczerze to kręcą mnie tematy wiary, to co skłania ludzi do niej, itp.

I ten, artefakty czy coś pasuje jeszcze byście znalazły xD
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nana

  • Dowódczyni Zwiadowców
  • Admin
  • MISTRZ!!!
  • ********************
  • Wiadomości: 3747
  • Don't kill and don't be killed...
    • Wielkie i małe krytyki wszystkiego
Odp: Podwodne ruiny
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 16, 2014, 18:32:55 »

Rozejrzała się. Rozmowa z delfinem ją wciągnęła tak, że nie zwracała uwagi na krajobraz.
Stawał się on coraz bardziej mityczny ale chyba również niebezpieczny...
________________________________________________
No ,mamy trójząb i kamień :D

Ponoć gdy człowiek już w nic nie wierzy żyje po to żeby żyć i nie szuka wtedy sensu życia.
Gdy tak się stanie nie czuje się już że posiadamy duszę i sumienie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Wiek: 6 lat

Po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,
Nawet ptaki budzą mnie,
Tłukąc się do okien...

Moce:
~Droga cienia
~Pnącza
~Biała Smuga
~Iluzjonistka
~Tamashi
~Patron (Dosoyoto)
~Czakuas (moc wygrana na konkursie!)

"Nie taki wilk straszny jak go malują..."~Faith

Patron: Dosoyoto (Dos)


"Smile at life at all times. You never know when you will die."~ Jeff The Killer

Siła: 125um
Zręczność: 125um
Czujność: 200um
Odwaga: 300um
Moce : 275um
Szybkość: 275um

Towarzysz
Smok Fredro
Moce:
1. Lehiel- Fredro leczy za pomocą dotyku, lecz trzeba za to zapłacić - bólem.
Fredro jest w stanie wyleczyć każda ranę ale aby wyleczyć, musi on dotknąć danej osoby i "przejąć" jej ból.

WD~ 50

Demon

  • Gość
Odp: Podwodne ruiny
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 16, 2014, 19:20:51 »



Żyje się po, żeby żyć... nie szuka się sensu życia. Sens życia, z tego co wiem, jest to popularny aczkolwiek trudny temat. Kiedyś przeczytałem, że sens życia to to, co robimy, każde życie ma sens, a odnalezienie go wcale takie trudne nie jest, zdobywanie mądrości życiowej, spełnianie się itd. Ale dobra, ja nie piszę już nic o sensie życia, za mało wiem by się o tym wypowiadać, a raczej nie lubię się wypowiadać w tematach gdzie moja widza niewiele wykracza ponad minimum.
W nic się nie wierzy... ogólnikowo ujęte. Nie można w nic nie wierzyć, zawsze się w coś wierzy. Czy to musi być jakiś bóg? Nie. Przecież można np. wierzyć w... lepsze jutro itp.
Nie posiada się sumienia? Czyli tak jakbyśmy nie mieli moralności, głupota totalna.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nana

  • Dowódczyni Zwiadowców
  • Admin
  • MISTRZ!!!
  • ********************
  • Wiadomości: 3747
  • Don't kill and don't be killed...
    • Wielkie i małe krytyki wszystkiego
Odp: Podwodne ruiny
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 16, 2014, 23:41:50 »

_________________________________________________________
Aa! I tu możesz się mylić...w sumie ja też.
Celem każdego człowiek są drobiazgi takie jak: być bogatym, mieć rodzinę, odnieść jakiś sukces.
Celem ludzi, którzy pragną doświadczyć czegoś więcej jest odnalezienie się w świecie. Życie to nie tylko bicie serca, funkcjonowanie jednego systemu...
To rząd pytań, odpowiedzi, zadań, marzeń, wspomnień i decyzji od których się nie ucieknie.
Dlaczego istnieją siły paranormalne? Każdy stwierdzi: Bzdety! A to jednak nie prawda. Nikt jeszcze nie udowodnił że śmierć nie jest czasem bolesnym snem, po którym jesteśmy kimś innym. Istnieją siły wyższe.
Mojej mamie śnią się moi dziadkowie: Babcia Sabina i Dziadek Kostek (obydwoje zmarli dawno temu, babcia na alzhaimera a dziadek na jakąś inną chorobę :( )
Gdy mamie śni się dziadek, jest to oznaka że będą kłopoty ale z nich wybrniemy, ale jak babcia to już korzej bo będą to problemy które wystawią nas na próbę. Tak samo jest z cmentarzem. Gdy za długo nie odwiedzamy cmentarza (wszyscy dziadkowie ode mnie z rodziny nie żyją ) dają nam sygnały abyśmy odwiedzili ich groby.
Może to głupio zabrzmi ale tak naprawdę ogranicza nas tylko ciało. Mimo że moglibyśmy się od niego uwolnić jednym pchnięciem noża, jednak coś nas z nim łączy. To inaczej nazywa się "Chęcią życia" , siłą woli itp.
Te siły nazywają się też: miłość, duma, współczucie, gniew, ból, strach,odwaga...jest ich bardzo dużo, a nawet tak dużo że ten "zwykły człowiek" twierdzi że to mało, ale ten "inny" wie że tego jest od cholery i jest tego tag wiele że tak naprawdę się tego nie zliczy.
Tacy ludzie wierzą w siebie nawzajem, mimo że są innych wyznań wierzą w jedną rzecz: życie
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Wiek: 6 lat

Po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,
Nawet ptaki budzą mnie,
Tłukąc się do okien...

Moce:
~Droga cienia
~Pnącza
~Biała Smuga
~Iluzjonistka
~Tamashi
~Patron (Dosoyoto)
~Czakuas (moc wygrana na konkursie!)

"Nie taki wilk straszny jak go malują..."~Faith

Patron: Dosoyoto (Dos)


"Smile at life at all times. You never know when you will die."~ Jeff The Killer

Siła: 125um
Zręczność: 125um
Czujność: 200um
Odwaga: 300um
Moce : 275um
Szybkość: 275um

Towarzysz
Smok Fredro
Moce:
1. Lehiel- Fredro leczy za pomocą dotyku, lecz trzeba za to zapłacić - bólem.
Fredro jest w stanie wyleczyć każda ranę ale aby wyleczyć, musi on dotknąć danej osoby i "przejąć" jej ból.

WD~ 50