Ogólne > Zapisy

Zapisy (formularz podstawowy)

(1/70) > >>

Demon:
Witam, witam na naszym wilczym forum. By zacząć grę fabularną należy zapisać się, uzupełniając poniższy kod. (Wcześniej polecam zapoznać się z Wprowadzeniem).


--- Kod: ---[[b]Imię:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Urodziny:[/b]
[b]Płeć:[/b]
[b]Charakter wilka:[/b]
[b]Ranga:[/b]
[b]Moce (max. 2 ):[/b]
[b]Zainteresowania wilka:[/b]
[b]WD:[/b]
[b]Inne/dodatkowe:[/b]
[b]Gdzie:[/b] (tutaj masz dwie opcje do wyboru; do watahy Pierwotnych/Samotnik)

--- Koniec kodu ---

Po wypełnieniu formularza należy rozdzielić UM, na początek każdy otrzymuje 100 pkt, które musi rozdzielić pomiędzy:

--- Kod: ---[b]Siła: [/b]
[b]Zręczność: [/b]
[b]Szybkość:[/b]
[b]Czujność:[/b]
[b]Odwaga: [/b]
[b]Moce: [/b]
--- Koniec kodu ---
   


Jak już uzupełnisz formularz, i zostanie on zaakceptowany przez administrację musisz wypełnić podpis... czyli musisz to co już pisałeś/aś dać w podpisie.
Tu taka tam zgapka:
Wiek:(jaki masz wiek)
Moce:
1.
2.
____________________________
Partner: (jeśli masz)
Potomstwo: (jeśli masz)
Przyjaciele:(jeśli masz)
Wrogowie:(jeśli masz)
__________
Siła:
Zręczność:
Czujność:
Odwaga:
Moce:
Szybkość:
_________
Towarzysz:(jaki to towarzysz)
Imię towarzysza: (jak się nazywa)
Potrafi on: (Co umie)
(jeśli masz wgl.)
_______________________
Rzeczy: (jeśli posiadasz np. coś co masz po rodzinie, lub jak coś kupisz)
WD:(ile masz)


Rena Ryuugu:
A my też mamy się znowu zapisywać ?

Demon:
Nie, macie już KP, więc nie...

Michonne:

[Imię: Michonne
Wiek: 4 lata
Urodziny: 6 dzień część 1
Płeć: Wadera
Charakter wilka: Nie należę do tych odważniejszych, ale to nie znaczy, że jestem słaba. Potrafię być jednak stanowcza i solidarna. Wierność i lojalność to chyba moje największe atuty. Zazwyczaj siedzę cicho, rzadko kiedy mam wybuchy gniewu. Nie jestem obojętna, nie potrafię przejść koło kogoś kto potrzebuje pomocy. Jednak trzymam dystans do innych, nie mogę być zbyt ufna i otwarta. Jako iż wychowałam się jako pies jestem wierna i lojalna. Słucham innych z ostrożnością, nie wtrącam się w nie swoje sprawy. Zmysły mam bardzo dobre, jestem bardzo zwinna i pomysłowa. Potrafię obmyślać plany i dowodzić niewielką grupką, ale nie lubię być przywódcą, nawet najmniejszych istot. Delikatnie obchodzę się ze zwierzętami i innymi, chętnie mogę się podzielić czymś na czym mi zależy. Myślistwo i łowiectwo mam już we krwi, zabijanie i torturowanie innych nieco mnie przeraża. Walczę o swoje, niezależnie z kim. Mówię prawdę, czasem sprawia mi to trudność, ale życie właśnie takie jest. Jestem samodzielna i można powiedzieć, że jestem samotniczką.
Ranga: Szarak
Moce: Przenikanie, władanie żywiołami
Zainteresowania wilka: Polowania, spacery w samotności.
WD:100
Inne/dodatkowe:Na razie brak

Siła: 20
Zręczność: 20
Szybkość: 20
Czujność: 20
Odwaga: 5
Moce: 15

Demon:
No to witam, witam ^-^

Ranga wpisana, jak będziesz chciała avansować to pisz do mnie na PW.

Jaskinia również zrobiona, więc możesz ją sobie urządzić i takie tam.

Rozdzielone UM, moce i wiek, o którym przeczytasz tu ->http://www.watahapierwotnych.darmowefora.pl/index.php/topic,1562.0.html

wpisz sobie do podpisu.

To tyle na początek z mojej strony, miłej gry ;)


A i z czasem możesz założyć sobie Kartę Postaci w dziale nieco niżej, będziesz mogła bardziej się rozpisać o postaci ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej