Ogólne > Aktualności

Ogłoszenia Fabularne

(1/5) > >>

Demon:
Ogłoszenia fabularne = aktualności dotyczące naszego wilczego świata.
Czyli np. ślub, zmiana pary alpha, jakieś wygnania, kto jest torturowany i takie tam, nowości ważne, które dzieją się w fabule.

Demon:
DOWÓDCY!

Dnia 07.05.2014 Nana zostaje dowódcą Zwiadowców WP.
Poszukiwany jest dowódca wojowników, oraz dowódca łowców.
Z tejże okazji w najbliższą sobotę (tj. 10.05) o godzinie 19.00 lub 20.00 (jak kto może z chętnych na taką rangę?) odbędzie się spotkanie z Demonem w fabule, gdzie to ja... coś wymyślę, by wybrać tego dowódcę. By nie wyszło tak, że wybrałem pierwszego lepszego, każdy kto będzie chciał zostać tym dowódcą będzie musiał się stawić na 2/3 takie spotkania, które będę też w soboty (tam potem będę podawał dokładne daty).


A no właśnie, chętny ktoś na tych przywódców? Ja tam tylko wspomnę, że raczej więcej się taka okazja nie powtórzy by tak łatwo nim zostać... i od razu wspomnę iż to nie jest ranga na stałe, gdy znajdzie się ktoś lepszy, wygra pojedynek czy co tam wymyślę, to traci się tą rangę, ale... takie coś raczej prędko się nie wydarzy.
[/i]

Karoiiina:
Btw. Karo niegdyś była wojowników, ale postaram się wbić. Sobota, sobota. Prędzej koło 20:30 bd, zależy to od wielu czynników :3

Demon:
Mi to by pasowało raczej o 19.00 bo o 20.00 pewnie jakiś film będzie... ale... jak będzie trzeba to będę o tej 20.00... 20.30...

Karoiiina:
Wiesz, że nie zawsze mogę być :>

Znaczy, o dziwo dzisiaj o tej mogę być :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej