Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Autor Wątek: Sad  (Przeczytany 7999 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Chrona

  • Gość
Odp: Sad
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 27, 2013, 17:49:04 »

-Masz już może dość? Bo zgaduję, że nie przyszedłeś tu tylko w sprawie walki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Sad
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 27, 2013, 17:51:31 »

-Tak czy siak wygrałem - warknął i tak na ostatek ugryzł ją mocno w kark wyrywając dość sporo sierści.
-No nie tylko po to by Cb poturbować, ale jeszcze dotarły mnie słuchy, ze avansowałaś na alphę i temu m.in jestem - powiedział oschle.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Sad
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 27, 2013, 17:57:30 »

-Oczywiście - powiedziała drwiąca i wgryzła mu się ostatni raz w szyję, po raz kolejny naruszając mu jakąś żyłę. Spojrzała na niego, krwi dużo już stracił.
-A zresztą cóż Cię to obchodzi?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Sad
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 27, 2013, 17:59:51 »

Walną ją z całej pety łapą w pysk gdy go zaatakowała ponownie.
-No to, że taka idiotka o takiej ważnej pozycji może nieźle zaszkodzić pierwotnym.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Sad
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 27, 2013, 18:02:56 »

Uchyliła się przed ciosem, a gdy ten walnął łapą w ziemię ugryzła go w łapę, prosto w kolejną żyłę, i znów trysnęła krew. Podniosła się.
-Wiem. I pewnie chcesz coś ode mnie wyciągnąć, nie? A nazywając mnie idiotką na pewno Ci się uda.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Sad
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 27, 2013, 18:06:49 »

Burknął coś pod nosem i odpuścił teraz Blue, w końcu mądrość tkwiła w porę odpuszczaniu. I tak wygrał, ona miała połamy ogon i łapę a on tylko porozcinany,z  czego zaraz użył magii i poleczył krwawiące miejsca.
-Pff jasne, o niczym innym nie marzę. Chciałem Ci tylko powiedzieć, że masz się zdala i cała ta Twoja banda trzymać od WP.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Sad
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 27, 2013, 18:12:48 »

Skryla sie za bariera i za chwilę byla uleczona.
Magia krwi ci nie zwroci a duzo jej juz straciles, wiec słabo widze twa wygrana. A jak ja skorzystam na zostawienia was w spółkiu niby
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Sad
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 27, 2013, 18:41:09 »

-Czyżbyś wątpiła w mą wygraną, założę się że nie wygrałąbyś ze mną w uczciwej walce bez magi.. chociaż w tej też wygrałem... Skorzystasz tak, że Twoje stado nie będzie ciągle obrywało - powiedział obojętnie i wydłubał błodo spod pazurów.
-Bo wiesz, wp jest więcej i bez najmniejszego problemu gdyby nadeszła wojna przegralibyście... - dodał.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Sad
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 27, 2013, 21:45:33 »

-Jakoś mnie to zbytnio nie przekonuję. Wielu Twoich by ucierpiało. A jak widzę chwilowo my nic na tym nie skorzystamy. Mamy dać wam spokój, a wy będziecie robić co i kiedy chcecie, a my mamy grzecznie na to pozwalać? Coś za coś.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Sad
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 28, 2013, 15:59:59 »

-Propozycje?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Sad
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 28, 2013, 16:05:35 »

-Ty proponuj. Ty zacząłeś.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Sad
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 28, 2013, 20:39:15 »

-Ale to tobie nie wystarczy tylko to, że nasze stada będą żył w zgodzie a przynajmniej nie będą wchodzić w konflikty.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Sad
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 28, 2013, 21:58:35 »

-Jasne. My mamy odejść w cień, a wy będzie robili co i kiedy chcieli, tak to planujesz, nie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Sad
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 29, 2013, 14:54:03 »

-Nie... mówiłem byś podała propozycje itp, ale oczywiście Twoje ograniczenia nie pozwalają ci na powiedzenie czegokolwiek inne go jak 'my pójdziemy w cień a wy będziecie robić co chcecie' pff aż szkoda gadać - powiedział i usiadł, już mu się zaczęło bardzo nudzić.
-Chodziło mi o to, że nasze stada nie będę sobie wchodzić w paradę, wy się trzymacie swoich terenów, my swoich. My was nie atakujemy, wy nas...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Sad
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 29, 2013, 14:57:05 »

-Ta. Z tymi terenami mi się akurat nie podoba, walki to może, pod warunkiem, że nie będziecie nas prowokować.

------------------
Dobra, powiedz 'tak', i kończmy, bo mnie to męczyć zaczyna ;-;
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2013, 16:42:48 wysłana przez Vernuan »
Zgłoś do moderatora   Zapisane
 

Polityka cookies