Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Autor Wątek: Zadania domowe  (Przeczytany 4246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Demon

  • Gość
Odp: Zadania domowe
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 16, 2013, 19:42:13 »

A ja nie dam mojego fb, a gg nie mam xD
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Karoiiina

  • Gość
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Karoiiina

  • Gość
Odp: Zadania domowe
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 23, 2013, 17:36:14 »

http://zadane.pl/zadanie/5442451

Pomóc mi.. błagam (_ _')
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Zadania domowe
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 09, 2013, 16:41:29 »

AA DEMON DAJE TU ZADANIE Z POLAKA, KORZYSTAĆ Z OKAZJI I MU POMAGAĆ! W PODZIĘCE DOSTANIECIE DOBRE, CIEPLUTKIE MIEJSCE W PIEKLE, KORZYSTAĆ BO OKAZJA MOŻE SIĘ WIĘCEJ NIE POWTÓRZYĆ!!! xDD


No więc tak, mam zadanie z polaka i muszę je zrobić na piątek (11.10) a muszę zrobić bo już z każdego przedmiotu bz mam wykorzystany już banie poleciały i dziisja wych dzwoniła do mamy ze skargą, że się nie uczę i takie tam pierdoły, czyli zaczyna sie to co w tamtym roku.

A zadanie dotyczy rozprawki (chyba wiadomo co to rozprawka itd) no i muszę ją napisać na jeden z wybranych tematów.
'Czy warto czytać książki?'
lub
"Czy zwierzę może stać się przyjacielem człowieka?"

No i o tym ma być rozprawka, po min 3 zdania w wstępie, min 3 zdania w rozwinięciu, tych argumentach itp. i 3 zdania na podsumowanie xDD

Ktoś chętny pomóc?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Karoiiina

  • Gość
Odp: Zadania domowe
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 09, 2013, 16:44:38 »

Witaj w klubie, też mam rozprawkę T.T

Jak mi się uda, to Ci jutro nabazgram coś xD
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Zadania domowe
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 09, 2013, 16:57:59 »

W sumie już znalazłem w googlach ale jak chcesz to nabazgraj bo moja pani od polaka, sprawdza czy z netu nie mamy, już kilka razy kilku wpadło bo miało podobne lub identyczne jak w necie.

Co?! W 1 kl. rozprawka? Jakiż to cudem? Ja to w drugiej klasie dopiero, i teraz... no w drugiej...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Karoiiina

  • Gość
Odp: Zadania domowe
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 09, 2013, 16:58:44 »

Huh, na konkurs się przygotowuję (mamy 21) i muszę rozprawkę napisać, i tak coś nadziubdziam xD
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Karoiiina

  • Gość
Odp: Zadania domowe
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 10, 2013, 16:30:09 »

DEMON!
Napisałam Ci to! Wesel się i raduj, nie zajęło to dużo miejsca, troszku tylko więcej w tym rozwinięciu napisałam.. To moja pierwsza rozprawka, brak rewelacji, ale trudno. Proszę:

Czy zwierzę może stać się przyjacielem człowieka?
   Wiele osób ma różne zdanie na ten temat. Jednak niektóre zwierzęta pomagają ludziom w pracy - w mieście i nie tylko. Teraz chciałbym przedstawić swoje argumenty, które będą popierały tą tezę.
   Najważniejszym, według mnie, argumentem będzie to, o czym już wspomniałem na samym początku - zwierzęta pomagają ludziom w pracy. Szczególnie znane są psy policyjne. Często pomagają w tropieniu przestępców oraz wykrywania na przykład narkotyków. Wielu policjantów zaprzyjaźnia się z tymi psami, więc pies może zostać przyjacielem człowieka.
   Drugim argumentem będzie to, że niektóre zwierzęta pomagają ludziom w rehabilitacji, więc niepełnosprawni również zaprzyjaźniają się ze zwierzętami. Przecież wielu ludzi niewidomych ma tak zwane "psy-przewodnicy".
   Trzecim, i ostatnim argumentem będzie to, że ludzie mają swoje pasje i często zwierzęta są "ostatnim wyjściem". Czasami ratują swych właścicieli z opałów, nie raz pilnują ich i bronią w razie niebezpieczeństwa.
   Dzięki tym argumentom, jak już wspominałem na początku, zwierzę może stać się przyjacielem człowieka. Uważam tak, ponieważ są bardzo pomocne, wierne i niektóre poświęcają życie za człowieka, aby temu było dobrze. To tyle z mojej strony, dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Zadania domowe
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 10, 2013, 19:14:58 »

Oj weselę się, po raz pierwszy w tym roku zrobiłem dzięki Tobie zadanie z polaka xD
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Karoiiina

  • Gość
Odp: Zadania domowe
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 10, 2013, 19:18:17 »

Ciesz się, że nie rozpisałam się.

Sorry, że tak na początku dałam z psami policyjnymi, ale to nie dało mi spokoju i coś trzeba było -.-
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Karoiiina

  • Gość
Odp: Zadania domowe
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 15, 2013, 15:13:04 »

"Najlepiej widzi się sercem" Uzasadnij słuszność maksymy Antoine de Saint Exupenyego ,odwołując się do własnych doświadczeń i losów wybranych bohaterów lektur szkolnych.
Wstęp (3 zdania maks)
Argumenty (do 3 argumentów)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Zadania domowe
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 15, 2013, 15:21:51 »

Co?? O.o Ja nawet polecenie nie rozumiem... O.O
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Karoiiina

  • Gość
Odp: Zadania domowe
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 15, 2013, 15:26:32 »

Po prostu napisz mi wstęp rozprawki. Temat - "Najlepiej widzi się sercem".
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Zadania domowe
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 15, 2013, 15:28:10 »

Czyli?

Że nie kierować sie rozumem tylko sercem?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Karoiiina

  • Gość
Odp: Zadania domowe
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 15, 2013, 15:29:17 »

Wypowiedź maksymy antoine de saint jest słuszna, ponieważ są w życiu sytuacje w których najlepiej słuchać głosu serca i podążać za nim. Najlepiej widzi się sercem jest to przenośnia chodzi w niej o to żeby na otaczający nas świat spojrzeć miłością i okazywać dobroć drugiemu człowiekowi. ta wypowiedź mówi również o tym że takie podejście do życia jest najlepsze. przykłady ,, mały książe ten obcy dzieci okazały pomoc zenkowi

Coś znalazłam w necie.. ale to nie pasuje T.T
Zgłoś do moderatora   Zapisane
 

Polityka cookies