Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Autor Wątek: Znaczenie imion..  (Przeczytany 2595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karoiiina

  • Gość
Odp: Znaczenie imion..
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 27, 2013, 20:57:52 »

Cytuj
Kobieta nosząca imię Karolina ma wiele zdolności, które rozchodzą się w różnych kierunkach. Z tego powodu też cechuje ją pęd do wiedzy, więc zazwyczaj ma wysokie wykształcenie, a nawet kiedy kończy już oficjalną edukację, cały czas stara się nad sobą pracować i poszerzać swoje horyzonty.
...

Cytuj
Ponadto jest ogromnie pracowita i nie lubi spędzać czasu bezczynnie, gdyż uważa to za prawdziwe marnotrawstwo i twierdzi, że nie jest to w porządku. Dzięki temu nie ma najmniejszych problemów z wywiązywaniem się ze wszystkich swoich obowiązków i nawet jeśli ma ich prawdziwy nawał, rzadko zdarza się, by nie udało jej się uporać ze wszystkim na czas, nawet kosztem własnych przyjemności.
KŁAMSTWO

Cytuj
Kiedy coś jej się zleca albo o coś ją prosi, można mieć gwarancję, że wywiąże się z tego najlepiej, jak umie, dlatego jest pożądanym pracownikiem i nie może narzekać na brak ofert pracy nawet gdy ma już stałą posadę. Poza tym jest bardzo sympatyczną i towarzyską osoba, więc ludzie do niej lgną. Często spędza czas poza domem, otoczona przyjaciółmi i znajomymi, a także sporym wianuszkiem adoratorów, gdyż ma wielkie powodzenie, głównie ze względu na swój nieodparty urok i wdzięk.
KŁAMSTWO

Cytuj
Ponadto jest ogromnie kobieca, co lubi podkreślać przy każdej nadarzającej się okazji, ale trzeba bardzo wyraźnie zaznaczyć, że zawsze potrafi w tym zachować zdrowy umiar i nigdy nie przekracza granic dobrego smaku. Lubi kokietować, ale wcale nie po to, by podnieść tym swoją samoocenę czy dowartościować się kosztem skrzywdzonych przez siebie osób – odrzuconych mężczyzn i zazdrosnych o jej powodzenie kobiet. Po prostu dość często się zakochuje, a jej miłostki są bardzo nietrwałe i kończą się tak samo szybko, jak się zaczęły.
WTF?

Cytuj
Trzeba jednak przyznać, że mimo iż zależy jej na posiadaniu rodziny i kocha swoich najbliższych, nie jest kurczowo przywiązana do ogniska domowego i nie zamyka się w czterech ścianach, poświęcając się bez reszty dbaniu o rodzinę i dom.

Chce realizować się na wielu różnych polach i nawet jeśli jej najbliżsi będą ją prosić, by dla nich zrezygnowała ze swoich ambicji, na pewno tego nie zrobi, nie tylko dlatego, że ma w życiu wiele celów, ale również przez to, że zamknięta w domu czułaby się jak w więzieniu, a poczucie swobody jest dla niej nie mniej ważne niż szczęście rodzinne i małżeńskie.
OMG..

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Arser

  • Wojownik - Najemnik
  • Samiec Betha
  • MISTRZ!!!
  • ***************
  • Wiadomości: 9023
  • Nie jeste aniołkie....JESTE PINKUŚ!!!
    • Watahaczystejkrwi
Odp: Znaczenie imion..
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 27, 2013, 21:01:44 »

Cytuj
Callay, Car, Carla, Carley, Carlitta, Carlos, Caro, Carol, Carola, Carolain, Carolajna, Carolcha, Carolin, Caroline, Carolines, Carolinka, Carolle, Carolly, Carollyn, Carolyna, Carrie, Charlize, Charlotta, Charlotte, Collin, Ina, Ineczka, Inek, Inka, Inusia, Isia, Ka, Kacia, Kacio, Kai, Kainka, Kaj, Kaja, Kajak, Kajcia, Kajka, Kajko, Kajnik, Kajo, Kajola, Kajolina, Kajta, Kajtek, Kajtolina, Kajucha, Kajunia, Kajusia, Kaka, Kakusia, Kala, Kalcia, Kali, Kalina, Kalinka, Kalinusia, Kaliś, Kalka, Kalo, Kalusia, Kaluś, Kamcia, Kana, Kancia, Kanisia, Kanka, Kar, Kara, Karacz, Karalajna, Karasiusia, Karaś, Karcia, Karcik, Karcio, Karciocha, Karczek, Karek, Karen, Kargol, Kari, Karicia, Karinda, Karinossa, Karioka, Karis, Karka, Karko, Karkos, Karkun, Karkówka, Karl, Karla, Karlajn, Karlen, Karletto, Karli, Karliczek, Karlik, Karlina, Karlinka, Karlisia, Karlita, Karlitos, Karliś, Karlos, Karlosia, Karlotka, Karlusia, Karluszka, Karluś, Karmel, Karmelcia, Karmelek, Karmelica, Karmelka, Karmen, Karmenka, Karmuś, Karna, Karnuś, Karo, Karol, Karola, Karolaczek, Karolaina, Karolajda, Karolajn, Karolajna, Karolajnek, Karolajns, Karolak, Karolcia, Karolcik, Karolda, Karoleczka, Karolek, Karoli, Karolii, Karolin, Karolincia, Karolinda, Karolineczka, Karolinek, Karolinetta, Karolinka, Karolinschen, Karolinusia, Karolinuś, Karolis, Karolisia, Karolix, Karoliś, Karolińcia, Karolka, Karolla, Karolles, Karols, Karolsha, Karolsi, Karolson, Karoluch, Karolus, Karoluszek, Karolutek, Karolux, Karoluś, Karolyna, Karoo, Karosia, Karosiątko, Karotka, Karoś, Karośka, Kars, Kart, Karucha, Karula, Karulek, Karulka, Karunia, Karus, Karusek, Karusia, Karusieńka, Karuszka, Karutek, Karuś, Karuśka, Karwola, Kary, Kasik, Kałi, Kałrolina, Kerol, Kicia, Kika, Kilina, Kima, Kina, Kinia, Kinka, Kira, Kisia, Kiwi, Kińcia, Klinia, Koko, Kokolin, Kokolino, Kola, Kolina, Kolincia, Kolusia, Koral, Koralik, Koralina, Koralinka, Kori, Koruś, Kryna, Kunia, Kurasek, Kusia, Kyna, Kynka, Lajla, Lemuś, Lina, Lincia, Linka, Linkowa, Linkówna, Linuś, Lola, Lolcia, Lolek, Lolina, Lolinka, Loliś, Lolka, Lolusia, Loluś, Lonia, Lotta, Lusia, Nina, Olincia, Olinka, Oćka, Rolcia, Roli, Rolinka, Rolka, Roll, Rollcia, Tina, Turek, inciora

Karoo wiem jak bd do cb mowić xD
Zgłoś do moderatora   Zapisane




-------------------------------------------
5 lat/ dzień 18/ część roku III
Moce
- żywioły...
- demoniczność.
- niewidzialność ( zdobyta dzięki loterii)
- lanwa- moc dzięki, której masz kontrole nad lawą ale tylko niebieską. LAwa ta niszczy wszystko na swojej drodze. (Loteria)
- moc porozumiewania się ze zwierzętami (dzięki medalionowi natury)

- cloning..
- tempus subsisto...
- scindendae animarum..
- anima in fasciculum
- mors oculo
- zmiennokształt

----------------------------------------------


Siła:277
Zręczność:288   
Czujność:290
Szybkość:281
Odwaga:280
Moce:284
( Dzięki amuletom i loteri jak coś )

---------------------------------------
narzeczona: Lajna !!
potomstwo : Sierra(Ty wieśniaku jeden),Liuy i Kamikadze.
Praca : Dyplomata

-----------------------------------------------
Pełnia mnie mordyje ,a świat skłania do złego cóż życie wilka nie jest nic warte ,gdy nie ma się tej jedynej samicy pod slońcem !

Karoiiina

  • Gość
Odp: Znaczenie imion..
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 27, 2013, 21:03:00 »

Cytuj
Karolisia, Karolińcia, Karoś, Karoluszek, Karolinusia, Karolajnek, Karolinda, Karolii, Karol, Karolincia, Karolda, Karola, Karolek, Karolinuś, Karoleczka, Karolson, Karoluch, Karotka, Karoliś, Karolles, Karośka, Karolineczka, Karolinschen, Karolus, Karolaczek, Karolajna, Karosia, Karolsi, Karosiątko, Karolajn, Karolaina, Karolajns, Karolinetta, Karolix, Karolinka, Karolka, Karolcia, Karols, Karolis, Karolsha, Karolutek, Karolajda, Karolak, Karolla, Karoli, Karolina, Karolcik, Karolux, Karoo, Karolinek, Karoluś, Karolin, Karolyna

Ja mam tak O.O
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Arser

  • Wojownik - Najemnik
  • Samiec Betha
  • MISTRZ!!!
  • ***************
  • Wiadomości: 9023
  • Nie jeste aniołkie....JESTE PINKUŚ!!!
    • Watahaczystejkrwi
Odp: Znaczenie imion..
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 27, 2013, 21:04:48 »

To ja mam jakieś Chinskie xD
Zgłoś do moderatora   Zapisane




-------------------------------------------
5 lat/ dzień 18/ część roku III
Moce
- żywioły...
- demoniczność.
- niewidzialność ( zdobyta dzięki loterii)
- lanwa- moc dzięki, której masz kontrole nad lawą ale tylko niebieską. LAwa ta niszczy wszystko na swojej drodze. (Loteria)
- moc porozumiewania się ze zwierzętami (dzięki medalionowi natury)

- cloning..
- tempus subsisto...
- scindendae animarum..
- anima in fasciculum
- mors oculo
- zmiennokształt

----------------------------------------------


Siła:277
Zręczność:288   
Czujność:290
Szybkość:281
Odwaga:280
Moce:284
( Dzięki amuletom i loteri jak coś )

---------------------------------------
narzeczona: Lajna !!
potomstwo : Sierra(Ty wieśniaku jeden),Liuy i Kamikadze.
Praca : Dyplomata

-----------------------------------------------
Pełnia mnie mordyje ,a świat skłania do złego cóż życie wilka nie jest nic warte ,gdy nie ma się tej jedynej samicy pod slońcem !

Demon

  • Gość
Odp: Znaczenie imion..
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 27, 2013, 21:11:02 »

Hahahahhahahaha ja o moich nawet nie wspomnę hahahah
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Arser

  • Wojownik - Najemnik
  • Samiec Betha
  • MISTRZ!!!
  • ***************
  • Wiadomości: 9023
  • Nie jeste aniołkie....JESTE PINKUŚ!!!
    • Watahaczystejkrwi
Odp: Znaczenie imion..
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 27, 2013, 21:17:42 »

Mi jeszcze Danio brakuje xD
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2013, 21:22:43 wysłana przez Arser »
Zgłoś do moderatora   Zapisane




-------------------------------------------
5 lat/ dzień 18/ część roku III
Moce
- żywioły...
- demoniczność.
- niewidzialność ( zdobyta dzięki loterii)
- lanwa- moc dzięki, której masz kontrole nad lawą ale tylko niebieską. LAwa ta niszczy wszystko na swojej drodze. (Loteria)
- moc porozumiewania się ze zwierzętami (dzięki medalionowi natury)

- cloning..
- tempus subsisto...
- scindendae animarum..
- anima in fasciculum
- mors oculo
- zmiennokształt

----------------------------------------------


Siła:277
Zręczność:288   
Czujność:290
Szybkość:281
Odwaga:280
Moce:284
( Dzięki amuletom i loteri jak coś )

---------------------------------------
narzeczona: Lajna !!
potomstwo : Sierra(Ty wieśniaku jeden),Liuy i Kamikadze.
Praca : Dyplomata

-----------------------------------------------
Pełnia mnie mordyje ,a świat skłania do złego cóż życie wilka nie jest nic warte ,gdy nie ma się tej jedynej samicy pod slońcem !

Karoiiina

  • Gość
Odp: Znaczenie imion..
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 27, 2013, 21:19:17 »

A Darkowi brakuje... POMIDOREK! xD

Karoluch.. kojarzy mi się z karaluchem... xD
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Arser

  • Wojownik - Najemnik
  • Samiec Betha
  • MISTRZ!!!
  • ***************
  • Wiadomości: 9023
  • Nie jeste aniołkie....JESTE PINKUŚ!!!
    • Watahaczystejkrwi
Odp: Znaczenie imion..
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 27, 2013, 21:23:03 »

hHUEHEUH biedny pomidorek xD
Zgłoś do moderatora   Zapisane




-------------------------------------------
5 lat/ dzień 18/ część roku III
Moce
- żywioły...
- demoniczność.
- niewidzialność ( zdobyta dzięki loterii)
- lanwa- moc dzięki, której masz kontrole nad lawą ale tylko niebieską. LAwa ta niszczy wszystko na swojej drodze. (Loteria)
- moc porozumiewania się ze zwierzętami (dzięki medalionowi natury)

- cloning..
- tempus subsisto...
- scindendae animarum..
- anima in fasciculum
- mors oculo
- zmiennokształt

----------------------------------------------


Siła:277
Zręczność:288   
Czujność:290
Szybkość:281
Odwaga:280
Moce:284
( Dzięki amuletom i loteri jak coś )

---------------------------------------
narzeczona: Lajna !!
potomstwo : Sierra(Ty wieśniaku jeden),Liuy i Kamikadze.
Praca : Dyplomata

-----------------------------------------------
Pełnia mnie mordyje ,a świat skłania do złego cóż życie wilka nie jest nic warte ,gdy nie ma się tej jedynej samicy pod slońcem !

Nero01

  • Gość
Odp: Znaczenie imion..
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 12, 2013, 22:39:38 »

Teraz moje znaczenie imienia.

Wiktoria:

----> http://imiona.artykul.com.pl/wiktoria/
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Sierra

  • Gość
Odp: Znaczenie imion..
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 20, 2014, 19:30:46 »

Dobra xD
Zobaczymy co tam bazgrajom o Magdalenie xD

Cytuj
Kobieta nosząca imię Magdalena jest obowiązkowa, sumienna, odpowiedzialna i dokładnie tego samego wymaga od innych.

*opada kopara* Eee...Eee...Eee...

Cytuj
Uważa, że jej postawa jest jak najbardziej słuszna...bla,bla,bla...iedy zaś tak się nie dzieje, jest bardzo niezadowolona i na pewno nie pozwoli, by ktoś tego nie zauważył.

To akurat prawda xD przyznaję się bez bicia xD

Cytuj
Ma duże zapędy dominacyjne i chciałaby, by wszyscy żyli pod jej dyktando, poczynając od najmniejszych drobnostek, po ważkie sprawy egzystencjalne

EJJ!! to już przesada xD fakt,lubię rządzić ale nie tab bardzo xD

Cytuj
bo mile łechce to jej ego i daje jej poczucie, że jest bardzo szanowana.

łechce?!...WTF co to znaczy?? xD

Cytuj
Na szczęście jednak jest dość dobrym szefem, bo ma spore zdolności dyplomatyczne

Noo...o tych zdolnościach dyplomatycznch bym się zgodziła xD

Cytuj
Chętnie wypoczywa na łonie natury oraz relaksuje się z towarzyszeniem ulubionej, spokojnej muzyki

CO? GDZIE? JA?? ja i spokojna muzyka hahahhahahah!

Cytuj
Jeśli ktoś przerwie jej te chwile relaksu, będzie bardzo niezadowolona, więc lepiej tego nie robić i uszanować jej czas

uważajta ludzie xD Jak mi przerwiesz relaksik to Ci łepisko urwę xD C:

Cytuj
Magdalena ceni też sobie estetyczny wygląd.
*wielkie oczy i skwaszona mina*
Cytuj
...bla,bla,bla...Zawsze ma perfekcyjną fryzurę i makijaż, a także sporo pieniędzy wydaje na ubrania, które zawsze musi mieć modne i jak najlepszej jakości.
*jeszcze większe oczy i jeszcze bardziej skwaszona mina*

WHAT!!!!!!??? Nieee...ja tyle hajsu nie wydaje na ciuchy!!!!! a fryzka to może być jakakolwiek!!!!!

Cytuj
Jest perfekcyjną panią domu.....bla,bla,bla...Doskonale dba o dom, dzieci i męża i wszystko to umie idealnie ze sobą pogodzić, nie zaniedbując żadnej czynności, która leży w zakresie jej obowiązków.

Qwa...No tego to ja jeszcze nie widziałam...Nie zoszę sprzątać!!! beee...Jestem PERFEKCYJNĄ PANIĄ DOMU!!!!! *beczy*


Cytuj
Imię Magdalena

zwierzę: kogut
szczęśliwy kamień: szafir
znaczenie: „z (miasta) magdali”
szczęśliwy kolor: błękitny
szczęśliwa liczba: 4
planeta: mars i księżyc
roślina: jemioła
znak zodiaku: skorpion, waga
pochodzenie: aramejskie

HAHAHAAH!! wiedziałam że w tym błękicie coś jest xD A...ale kogut? spoooko...szafir ^^ skorpion,waga...nieee...szczelecz xD

Cytuj
Magducha, Magdas, Magdonna, Magdalama, Magdosława, Magdiczka, Magda, Magdaluś, Magdolka, Magdulek, Magdek, Magdolina, Magdaleniu, Magdunia, Magdalen, Magdulina, Magdusiek, Magdaczka, Magdos, Magdusia, Magdula, Magdinka, Magdulec, Magdini, Magdalenka, Magdalana, Magduch, Magdulka, Magdulinda, Magdeczka, Magdalina, Magdał, Magdulińska, Magdelajda, Magdol, Magdulinka, Magdelejewa, Magduszek, Magdaleństwo, Magdowizna, Magdi, Magdulcia, Magdaleniec

Magdosława mnie rozwaliła xD

Cytuj
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Michonne

  • Gość
Odp: Znaczenie imion..
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 20, 2014, 20:53:31 »

Cytuj
Kobieta obdarzona tym imieniem jest bardzo spokojna i zrównoważona. Nie lubi znajdować się w centrum uwagi i niepewnie czuje się, kiedy tłum zwraca na nią swoje oczy.

xDD Może w realu nieco taka jestem xD

Cytuj
Zazwyczaj ma tylko małą grupkę ludzi, z którymi chętnie spędza czas, a inni mogliby dla niej nie istnieć.

Macie przestać istnieć xDD

Cytuj
Dominika uchodzi za osobę, która żyje w swym własnym świecie i jest niemal zupełnie samowystarczalna, a to sprawia, że ludzie wcale nie próbują się do niej zbliżać, bo odstrasza ich przekonanie, że ona nikogo nie potrzebuje i nie chce obok siebie widzieć.

Yolo odstraszam xDD

Cytuj
Wszystko to sprawia, że osoba ta jest mocno skomplikowana i często sama nie wie, jaka naprawdę jest, nie można się więc dziwić, że nawet jej najbliżsi nie do końca ją znają.

Kto chce coś o mnie wiedzieć? xDD Nie odpowiem nie znam się xDD

Cytuj
Kiedy jednak jakiś mężczyzna zdecyduje się przełamać swój lęk i zapragnie bliżej poznać Dominikę, szybko przekona się, jak dobra to była decyzja.

Haha ja dobra żona xDD Leżę xDD

Cytuj
znaczenie: żeńska odmiana imienia dominik, czyli: „należąca do pana”

Należę do pana więc faszon wont xDD


Cytuj
Dominix, Dominator, Domiśka, Dominisia, Domsza, Dominiś, Dominigger, Domqa, Domonika, Dominikanos, Dominka, Domisia, Domszulek, Domuś, Domina, Dona, Domix, Domimiś, Dominia, Dominisiura, Dominiczka, Dominica, Dominikana, Domik, Domisolmi, Domisala, Dominiq, Domicela, Dominisława, Domino, Dominique, Domika, Domin, Dominika, Domsia, Domini, Domisiowa, Domia, Domsa, Dominiura, Domiś, Domisiulek, Domu, Domyra, Domi, Dominajk, Domson, Dominges, Dominiśka, Domicelka, Dominiczysko, Domć, Domisiunia, Domininiec, Dominida, Domo, Dominison, Domka

Już wiecie jak do mnie mówić xDD

Cytuj
„Dominuje Dominika Tam, gdzie seks i erotyka”

Jezus Maryja normalnie nie wiem co powiedzieć xDD


Cytuj
Od dawna krążą o niej pogłoski, że ma problemy z nietrzymaniem moczu, ale wcale nie są to głupie żarty, a szczera prawda. Już od dziecka zamiast wołać na nocnik, bez problemu siusia w nowe spodenki, ciesząc się, że przybierają ładną żółtą barwę.

Yolo time xDD

Cytuj
Poza tym jednak Dominika ceni sobie zdrowy tryb życia. Chodzi po zakupy wiele kilometrów tylko po to, by kupić gdzieś masło w promocji, choć w rzeczywistości jest droższe o 10 groszy niż w jej przydomowym sklepie. Biega po markecie na wyścigi, wrzucając do wózka wszystko, co jest w promocji, a potem znosi do domu gryzaki dla psów, mimo że nie ma żadnego zwierzaka, i kilogramy kiszonej kapusty, po której ma straszne gazy.

xDD Masło xDD

Cytuj
Lubi też kręcić filmy komórką. Marzy, by nakręcić swoje sny i nie rozumie, dlaczego nie udaje jej się to telefonem, który posiada. Marzy o kupieniu lepszego sprzętu, ale niestety na razie jej na to nie stać.

Nie lubię robić filmów, ale fajnie xDD

Cytuj
Jeśli chodzi o jej predyspozycje zawodowe, to może zostać znakomitą pogodynką. Od zawsze przejawia do tego zacięcie, potrafi przepowiedzieć deszcz z wnętrzności kota rozjechanego na drodze i z tego, w jaki sposób jej firanka faluje od wiatru.

Ale ze mnie voodoo xDD

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Michonne

  • Gość
Odp: Znaczenie imion..
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 20, 2014, 21:00:24 »

A i słyszałam jeszcze, że:
Dominika-żyje inaczej od normalnych ludzi. Żyje we własnym fantastycznym świecie.

xDD
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Michonne

  • Gość
Odp: Znaczenie imion..
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 20, 2014, 21:15:38 »

Cytuj
Imieniny

22 stycznia, 5 lutego, 9 marca, 12 maja, 6 czerwca, 6 lipca, 4, 6, 8 sierpnia, 14 października, 27 listopada, 20, 29 grudnia

Nie ma to jak imieniny w urodziny xDD


Cytuj
Dominika szuka samookreślenia raczej poprzez działanie niż słowa. Posiada męską umiejętność rządzenia. Jest obiektywna, pewna siebie. Dominika to wierna przyjaciółka zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, co rzadko się zdarza. Jednakże jej zachowanie wobec przyjaciół jest tak nierówne, że przypomina kolejkę górską. Łatwo wybucha, ale wykorzystuje te wybuchy, by wyrównać rachunki. To bardzo przekorna osoba, lubiąca mówić „nie”, sprzeczać się i upierać.

Fuck yeah xDD

Cytuj
Astrolodzy twierdzą, że osoba o tym imieniu ma silną empatię, ale często żyje we własnym, wyimaginowanym świecie. Jako kobieta ma bardzo silny charakter.

Własny świat xDD

Cytuj
Odczuwa silne pragnienie pełni życia. Jest zmysłowa, łakoma na przyjemności i seks, co tworzy z niej mieszankę: szczęśliwą lub niebezpieczną.

YYY mieszanka? xDD


Cytuj
Cechuje ją pewna rezerwa, nie lubi wywlekać swych uczuć na światło dzienne.

...

Cytuj
ale za to mają bogate wnętrze

Zawsze o tym wiedziałam xDD

Cytuj
Osoby noszące imię Dominika są osobami bardzo szczerymi, stąd też można im zaufać. Żyją one oderwane od rzeczywistości, gdzieś w swoim mały świecie, wśród swoich własnych ideałów, które jak uważają w świecie realnym dawno już wymarły.

W praktycznie każdym źródle pisze, że mam własny świat xDD

Cytuj
Idealnym zawodem dla osoby o imieniu Dominika jest katechetka, nauczycielka, malarka, pisarka bądź też psycholog.


YYY Kateczetka rly? xDD

Cytuj
Dominika jest pewna siebie i obiektywna, potrafi rządzić jak mężczyzna.

Jezus... xDD

Zgłoś do moderatora   Zapisane
 

Polityka cookies