Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Autor Wątek: Midgard  (Przeczytany 867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Demon

  • Gość
Midgard
« dnia: Grudzień 01, 2013, 14:09:48 »

Kraina snów położona na dnie wielkiego oceanu, gdzie żyje olbrzymi wąż morski zwany Jormundem. Wszystko co jestem w tej krainie powstało ze szczątków olbrzyma Ymir'a (Z mięsa powstała ziemia, z kości - góry, z zębów i szczęk - kamienie i skały, z czaszki zaś - sklepienie nieba) jednak z czasem tą dziwną 'budowlą' porosły rośliny i tylko w niektórych miejscach można zauważyć, że to miejsce jest inne niż wszystkie. Kraina Snów... to miejsce gdzie... gdzie można przeżyć swoje sny...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nero01

  • Gość
Odp: Midgard
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2013, 11:20:18 »

Wszedłem, po raz pierwszy byłem w tym miejscu.  Na pierwszy rzut oka wydawało się,  że to zwykła kraina. Ale gdy przypatrzyłem się bardziej, było widać w niej coś magicznego. Pięknie tu było. Góry, skały, sklepienie nieba i ziemia. Szedłem przed siebie. Ziemia była wyjątkowo miękka.
    Cały czas po głowie chodził mi mój sen z poprzedniej nocy. Jak to Arser dowiedział się, że jesteśmy pół demonami. Uciekł [...] I była wojna.
        Wstrząsnąłem łbem. *Przecierz to tylko sen* pomyślałem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nero01

  • Gość
Odp: Midgard
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2013, 11:24:56 »

*A no tak przecież Rire czeka* przypomniałem sobie.  Już miałem wychodzić, gdy nagle pojawił się "Arser".
-Hej bracie.-powiedział "Arser".
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nero01

  • Gość
Odp: Midgard
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2013, 11:28:55 »

Spojrzałem się na "Arsera".
-Ymmm... cześć?-powiedziałem niepewnie.
-No coś taki smutny?-spytał.
-Wcale nie jestem smutny.-powiedziałem.
Podszedłem do wilka. Był jakby przeźroczysty.  Włożyłem łapę w jego brzuch. Widziałem ją. Odwróciłem się i wyszedłem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
 

Polityka cookies