Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Autor Wątek: Zakątek Mew  (Przeczytany 1234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Demon

  • Gość
Zakątek Mew
« dnia: Marzec 09, 2014, 01:29:06 »

Zakątek, raczej wyspa. No właśnie jest to wyspa usłana  białymi piórami. Prócz tych piór i kilku krzewów oraz karłowatych drzew niczego tu nie znajdziesz ciekawego. Jest to po prostu królestwo mew, i gdy jakiś intruz chce się tu dostać to one go atakują, a intruzów jest wiele, no bo kto w końcu nie chciałbym pożywić się przepysznym mewim mięsem?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Sierra

  • Gość
Odp: Zakątek Mew
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2014, 19:11:13 »

Wleciałam powoli. Było raczej ciemno niż jasno.
-Uff...-otarłam pot z czoła,poczym usłyszałam dziwne turkotanie,było głośne i dochodziło z mojego brzucha- Po tym treningu zrobiłam się głodna...-wylądowałam na brzegu i patzryłam czy jakaś biała,smakowicie wyglądająca mewa wpadnie w jakieś tarapaty. Na szczęście los się do mnie uśmiechną,bo po paru króciutkich minutach jedna mewa zbliżyła się blizko-za blisko- tafli wody,a ja szybko,jednym kłapnięciem paszczy złapalam ofiarę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Sierra

  • Gość
Odp: Zakątek Mew
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2014, 17:31:05 »

Kiedy złapałam mewę szczękami cala gromadka niedaleko lecących mew rzuciła się na mnie. Ja widząc, że białe ptaszyska śpieszą na ratunek swojej członkini stada rzuciłam się w ucieczkę, a że miała, moc ''prędkość światła'' mewy nie dogoniły mnie. *lepiej się stąd zmyć*-myśląc to pyczłapalam ze zdobyczą w pysku.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
 

Polityka cookies