Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Autor Wątek: Ważne Ogłoszenia  (Przeczytany 14141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karoiiina

  • Weteran, Przywódca Wojowników
  • Admin
  • Mentor
  • ********************
  • Wiadomości: 12020
Odp: Ważne Ogłoszenia
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 07, 2014, 08:44:57 »

Nanuś, kochana Ty moja, Razi już wbija, ale coś go nie ma od kilku dni :3
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Wiek: 4 lata | 15 dzień | I część (nieśmiertelna)
Moce:
1. Świecenie (nie kopiować!)
2. Ożywianie rzeczy wyobrażonych (nie kopiować!)
3. Elektrokineza mentalna (nie kopiować!)
4. Boosted Gear (nie kopiować!)
5. Rozdzielczość i jego przeciwieństwo (nie kopiować!)
6. Łapa niedźwiedzia (nie kopiować!)
7. Burzliwość (nie kopiować!)
8. Władanie snem (nie kopiować!)
9. Odtrutka (nie kopiować!)
10. Zmiennokształtność
11. Władanie dźwiękiem (nie kopiować!)
12. Pani Ostrzy (nie kopiować!)
__________
Partner: Ian C:
Potomstwo: coś tam może było..
Przyjaciele: Demek C:
Wrogowie: trochu tego jest C:
__________
Siła: 900
Zręczność: 900
Czujność: 900
Odwaga: 900
Moce: 900
Szybkość: 900
__________
Towarzysze:
Kotołak - Goudron;
Cerber - Adiago;
Bazyliszek - Syriusz.
__________
Rzeczy: Coś tam może jest..
WD: 2650

Umarli nigdy nie powrócą

Nana

  • Dowódczyni Zwiadowców
  • Admin
  • MISTRZ!!!
  • ********************
  • Wiadomości: 3747
  • Don't kill and don't be killed...
    • Wielkie i małe krytyki wszystkiego
Odp: Ważne Ogłoszenia
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 07, 2014, 12:25:16 »

Mowie opóźniony zapłon .-.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Wiek: 6 lat

Po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,
Nawet ptaki budzą mnie,
Tłukąc się do okien...

Moce:
~Droga cienia
~Pnącza
~Biała Smuga
~Iluzjonistka
~Tamashi
~Patron (Dosoyoto)
~Czakuas (moc wygrana na konkursie!)

"Nie taki wilk straszny jak go malują..."~Faith

Patron: Dosoyoto (Dos)


"Smile at life at all times. You never know when you will die."~ Jeff The Killer

Siła: 125um
Zręczność: 125um
Czujność: 200um
Odwaga: 300um
Moce : 275um
Szybkość: 275um

Towarzysz
Smok Fredro
Moce:
1. Lehiel- Fredro leczy za pomocą dotyku, lecz trzeba za to zapłacić - bólem.
Fredro jest w stanie wyleczyć każda ranę ale aby wyleczyć, musi on dotknąć danej osoby i "przejąć" jej ból.

WD~ 50

Demon

  • Gość
Odp: Ważne Ogłoszenia
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 13, 2014, 21:41:23 »

To taag, jak pewnie co poniektórym się przyuważyło, nie było mnie trochu i nie będzie mnie dalej. Rzec można, iż już się nie pojawię na forach. Tsa, wiem, że coś ostatnio często wyskakuję z takowymi tekstami, jednakowoż tym razem jest to już decyzja pewna, niestety.
Jakoś tak się poukładało, że nie ma czasu (sił fizycznych, chęci i psychiki) na zwykłe wejście na lapka, a co dopiero na "zabawy" tutaj, czy gdziekolwiek indziej...
Zagmatwałam, no ale tego, jestem tylko na moment, więc trudno, cza wybaczyć.
Suma summarum, odpuszczam całkowicie internety i robię to niekoniecznie z mojej nieprzymuszonej woli. Na fora wchodzić nie będę prawie wcale, możliwe, iż z tych wszystkich innych stronek typu howrse również zniknę i systematycznie wchodzić na nie nie będę.
I to chyba byłoby na tyle, tak więc się żegnam ze wszystkimi. ._.

Kolejny z dobrym zapłonem się teraz odezwie D:

Taa, nie będę za dużo pisał, bo wątpię byś to jeszcze czytała. Poza tym co mogę napisać? Kiedyś, przy tym pierwszym zniknięciu chyba dość się napisałem (szczerze to nie pamiętam xd), i ten... no nic,  nie wiem co napisać...

✏ ✏ ✏ ✏ ✏ ✏ ✏ ✏ ✏ ✏ ✏ ✏ ✏  ✏ ✏ ✏ ✏ ✏ ✏ ✏ ✏ ✏ ✏ ✏

To teraz takie mini ogłoszenie ode mnie.
A więc tak, zapewne ta wypowiedź jak zwykle będzie bardzo chaotyczna, jebnięta itd, ale postaram się... nie noo, kurde, nawet nie wiem jak zacząć D:
Dobra, kończę bredzić, chodzi o to, że odchodzę? Nie, nie odchodzę... a przynajmniej nie tak całkowicie.
Bosh, jakie to porąbane, miałem tu być regularnie od 11.07 ale tak nie będzie, jakoś tak się porobiło, że nie mam czasu na fora. Praca, znajomi, imprezy, znajomi, praca, rodzina i tak w kółko i no... brakło czasu na fora, a co gorsza... nie mam już chęci na tego typu rozrywki. Myślę sobie "no co ty pie***lisz, i tak przez ciebie boś kitowy admin to forum upadło to teraz rób wszystko by ożyło" i wiele innych tego typu myśli, jednak jak tak myślałem o tym, ostatni tydzień jak nie dłużej o tym myślałem, próbowałem w sobie znaleźć jakąś cząstkę, która chciałaby się bawić w te fora, naprawiać to co zjebałem, ulepszać, jednak... klapa, nie mam już chęci do tego. Ogółem to przeze mnie to forum siadło, chciałem dobrze, ulepszać itd. a wyszło tak, że zrobiłem tego za dużo, zrobił się syf, zrobiło się sztywno, no kitowo.
Taa... i teraz mnie już kompletnie znienawidzicie (jeśli tego wcześniej nie zrobiliście) bo ze mnie chujowy admin, który zjebał wszystko, i teraz sobie znika bo stracił chęci (i czas, ale właściwie czas zawsze znaleźć by się dało, gdyby chęci były) na naprawianie tego co zjebał. Poza tym chyba tego nie da rady naprawić, może nowe forum? Ciekawsza? Mniej skomplikowane? Bez tylu zasad, regułek pierdółek, które wydawały mi się zajebiste a tak naprawdę niszczyły forum? Ta, nowe forum to chyba najlepsze wyjście, jednak... to już beze mnie. Zapewne kiedyś się zjawię na forach, może jeszcze kiedyś się spotkamy w tym forumowym świecie (oby, bo... do jasnej ciasnej... polubiłem was człowieki), jednak nie wiem kiedy (em, możecie mi na gg (47614558) lub na howrse (soren) najwyżej wysyłać zaproszenia na fora gdzie jesteście - jak mnie chcecie tam - to może kiedyś wpadnę, choć tak szczerze to wątpię by we wakacje to nastąpiło, a po wakacjach... no cóż, ten rok zamierzam nie zawalić, pokazać, że potrafię wyjść bez zagrożeń, więc pewnie też nie, ale kto wie... ech k***a jaka durna ta gadka szmatka).
Dobra, pierdu pierdu nikt do tego momentu nie dotarł bo zasnął i ślini się teraz na biurku czy gdzie tam jest, nie lubię się żegnać (tak samo przepraszać, ale to nie ważne D: ) więc oficjalnie nie odchodzę, od czasu do czasu może wpadnę, ale pewnie nic nie napiszę, może na pw jak coś będzie... i to właściwie tyle.
Dziękuję za uwagę, cześć.


----------------------
Aaa, kurna, zapomniałem o najważniejszym za co siebie teraz najbardziej nienawidzę, ale mniejsza o to.
Admin odchodzi = forum upada.
Misty była drugim adminem, ale też z for znika.
Lajna wbija raz na ruski rok.
I co teraz z forum?
No i tu nie mam zielonego pojęcia, chętnie ((dobra nie chętnie, bo to forum traktuję jak swój drugi dom, zbudowany własnymi łapkami - jprdl jak to egoistycznie brzmi jakby to było tylko moje forum a prawda taka, że jest wszystkich, i to użytkownicy budują forum a nie admin) dam jeszcze komuś pozycję admina... jprdl... kto by miał chęci by robić coś tu jeszcze, zmieniać według własnego uznania, próbować rozkręcać i co tam tylko będzie chciał to zapraszam na pw...  tu chciałem coś jeszcze napisać, ale sobie odpuszczę bo to raczej nic ważnego nie wnosi do tej wypowiedzi D:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2014, 21:48:39 wysłana przez Demon »
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Rachil

  • Mistrz szamanów
  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Wiadomości: 1829
  • nothing is true everything is permitted
Odp: Ważne Ogłoszenia
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 14, 2014, 00:24:49 »

cóż.. muszę się zgodzic z demonem. to forum chyli się ku upadkowi. ale nie przez demona. czy headadmin musi być non stop przeez 24 godziny? przecież po to są pomocnicy.moderatorzy pomniejsi admini?
głownym problemem tego forum nie był regulamin zasady i inne pipidówy. co ważniejsze ich było za mało te zasady były niestałe i niestabilne łatwe do skruszenia. demon działał w pojedynkę z niedobitkami tych z poprzedniej (ekipy?) którzy raz na jakis czas wbijali tak co miesiac i bandą jełopów którzy się tu nagle pojawili i narobili rabanu. xD przynajmniej się trochę forum ożywiło.
ale tak to jest. kiedy starzy użytkownicy nie wbijają to napływ nowych  nie pomoże. ja nie usuwałabym forum a wyznaczyła nową ekipę nawet jeśli to nie ma sensu. nawet jesli nikt tu nie wbija niech pozostanie taką ostoją do poczytania starych postów i najwyżej książką telefoniczną dzięki której można się jakoś skontaktować. wgl dem TO JAK NAJBARDZIEJ NIE TWOJA WINA nie mogłeś się przecież rozdzielic. a zasady jak już mówiłam były słabe. jezu. czemu gdy tylko ja się rejstruję kilka miesięcy potem forum pustoszeje? no nie ważne.

podam pewne przykłady.
watahacienia.pun.pl już nie istniejąca. posiadała jednego dwóch adminów którzy się wszystim zajmowali. było kilka osób i jedna taka charakterystyczna która dawała pozytywną energię na całe forum w naszym przypadku wydaję mi się że to był razer i sierra i pewnie ktoś z przeszłosci kogo nie znałam nie żebym dyskryminowała innych czy cuś. ale jak oni wbijali to jakoś się wszyscy dookoła zaczęli kręcic.  a tam była jedna dziewczyna która miała avatarek z wilczycą która ma karo obecnie ale nie przerobiony. (w sumie to nieważne xD) i jak ona ostatecznie znikneła to wszyscy tez przestali chodzic. (wgl forum chyliło się ku upadkowi) i tutejszy admin chciał przekazać komuś władzę zeby ktos sie tym zajął ale ostatecznie je usunął co mnie zabolało bo straciłam kilku fajnych znajomych(a byłam gupia i nie zapisałam sobie zadnego z nimi kontaktu)

a teraz ten dobry.
powinniscie znac forum wilki94. jest tam kilkoro aktywnych adminów i zaangażowanych modów zasady są tam jasno postawione i nikt się nie sprzeciwia. bo nie ma po co. to forum przeżyło już wiele innych w tym watahę cienia i kręci się dalej. ma tysiące zarejestrowanych użytkowników a wiecie czemu? bo ma silne fundamenty a co najmniej 7 uzytkownikow pojawia sie w ciagu 24 godzin jezeli nie w ciagu kilku minut. forum zostało przeniesione. na innego hosta. i wyobraźcie sobie że prawie wszyscy użytkownicy poszli za nimi nie zniechęcając sie? (konta nieaktywne tam sie usuwa albo te ktore nie zrobily kp) forum działa i działac będzie jeszcze pewnie wiele lat. az sie adminom nie znudzi. chociaż (może) to byc jakies dodatkowe zrodlo zarobków np reklamy czy cuś. no ale sami widzicie róznice prawda? zakladanie nowego forum da krótkotrwały efekt. więc nie zalecam.

OGÓLNIE WSZYSCY SIĘ ZA SZYBKO PODDAJECIE WIĘKSZOSC OSOB JEST NA WAKACJACH DLATEGO TAK PUSTO a niektorzy zapomnieli i czeba zwyczajnie przypomniec..



a teraz wybaczcie wracam do oglądania monty pythona. i sw gralla
Zgłoś do moderatora   Zapisane
moce:
-złodziej ciał (wilczyca kradnie ciała innych wilków i wysysa z niego energię. Gdy ciało staje się słabe pozbywa się go potrafi dzięki temu przeżyć 1000 lat można to nazwać nieśmiertelnością albo wielożytnością)
wizje
-berserk (wpada w rodzaj transu w którym śni po części kontroluje ciało które wykorzystuje potężną ilość energii podczas takiego stanu potrafią dziać się niezwykłe rzeczy)
-półsen (wilczyca potrafi podczas snu oderwać się duszą od ciała wydaje jej się że śni lecz tak zwany sen może przenieść się na rzeczywistość [kiedyś śniła że wyrosła jej w ogródku góra. I tak się stało] nie potrafi tego kontrolować dzieje się to samoistnie)
-zmiennokształtność

szamaństwo
-spirytyzm
  ścieżka-
Onmyouji/itako/
nekromantka/daoshi

yrogashi: 24000
                                                     
Rodzina: Razer. ^^
 Partner/partnerka: narazie brak ;L
 WD:490
 Rzeczy: pełno pierdół w 2 sakiewkach magiczna chusta i 2 pióra duchów, czarny płyn







Sierra

  • Gość
Odp: Ważne Ogłoszenia
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 14, 2014, 12:18:33 »

WHAT?! 2 tygodnie mnie nie było,a tu już chcą forum zamykać!! ._. Ja osobiście się nie zgadzam,ponieważ jest to moja prawie część życia,od której zmieniłam się trochę. NIE POZWOLĘ NA UPADNIĘCIE TEGO FORUM!!
Jak to Rachi mówiła:
Cytuj
OGÓLNIE WSZYSCY SIĘ ZA SZYBKO PODDAJECIE WIĘKSZOSC OSOB JEST NA WAKACJACH DLATEGO TAK PUSTO a niektorzy zapomnieli i czeba zwyczajnie przypomniec..
To prawda. Ja np. byłam na odludziu,bez neta i wróciłam dopiero w piąteki musiałam psychicznie odpocząć w cywilizajci. Tak samo było od stycznia do lutego. Ferie były i mało osób wbijało na forum,bo pewnie wyjechali gdzieś i tyle. W marcu forum odżyło i wszystko było dobrze. Proszę...Nie róbcie mi tego ;-;
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2014, 14:16:20 wysłana przez Sierra »
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Lajna

  • Samica Alpha(nr 2)
  • Admin
  • Mentor
  • ********************
  • Wiadomości: 16117
  • Я ненавиджу, коли хтось є підробленою.
Odp: Ważne Ogłoszenia
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 14, 2014, 15:43:00 »

Cytuj
----------------------
Aaa, kurna, zapomniałem o najważniejszym za co siebie teraz najbardziej nienawidzę, ale mniejsza o to.
Admin odchodzi = forum upada.
Misty była drugim adminem, ale też z for znika.
Lajna wbija raz na ruski rok.
I co teraz z forum?
No i tu nie mam zielonego pojęcia, chętnie ((dobra nie chętnie, bo to forum traktuję jak swój drugi dom, zbudowany własnymi łapkami - jprdl jak to egoistycznie brzmi jakby to było tylko moje forum a prawda taka, że jest wszystkich, i to użytkownicy budują forum a nie admin) dam jeszcze komuś pozycję admina... jprdl... kto by miał chęci by robić coś tu jeszcze, zmieniać według własnego uznania, próbować rozkręcać i co tam tylko będzie chciał to zapraszam na pw...  tu chciałem coś jeszcze napisać, ale sobie odpuszczę bo to raczej nic ważnego nie wnosi do tej wypowiedzi D:


Dobra, dobra jeszcze jestem. Teraz bd codziennie bo z kompa babci jestem. Pobawię się w przyciąganie nowych. Postaram się o starych. Ludzie to forum jest moją ostoją. Miejscem gdzie jestem sama bez rodziny, fałszywych przyjaciół.

DOPÓKI ŻYJĘ FORUM NIE ZNIKNIE! Tak se obiecałam! (Tak Blue miała w tym swój udział ^_^ )
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2014, 15:55:35 wysłana przez Lajna »
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Rozpływam się wśród fal
Pod wodą tracę oddech
Serce zgubiłam w oceanie wspomnień
Pokryta łuską wstydu
Uderzam w taflę wody
Tonę pod powieką łez i trwogi

Nie ma już ratunku, zatapiam się
Na głowie diamentowy diadem zmienił się cierń

Imię: Lajna
Płeć: Wadera a jak inaczej?
Wiek: 5 lat/22 dzień/ I połowa (Dużo, ale uznajmy, że tyle Xd T_T)
Partner: Arser, który zrobił PUF! (zaręczeni)
Potomstwo: Sierra
Moce:
1.Sharingan (nie kopiować!)
2.Wielożytność
3.Żywioły + Żywioł cienia
4.Kaguya (nie kopiować!)
5.Moc uzdrawiania
6.Magia
7.Zmiennokształtność
8.Moce obronne
9.Magia Duszy
10. Energia Ciała
           + Nieśmiertelność (dzięki eliksirowi)
Wytłumaczenie mocy w KP :*



Nie chcę Cię zwabić urzekającym śpiewem
Nie wyjdę też na ziemię
Straciłam już swój ląd
Uciekam stąd
Chowam swój sztylet
Nikogo już nie zranię
Zaginę w tej otchłani
Nie ujrzysz więcej mnie
Oddalam się

Chciałam uwolnić się
Wyjść wreszcie na powierzchnię
W stalowej klatce zatrzasnęłam serce
Słuchałam śpiewu ptaków
Kochałam się w powietrzu
Stawiałam zamki z piasku w strugach deszczu

UM:
Siła: 507
Zręczność: 507
Czujność: 506
Odwaga: 507
Moce: 506
Szybkość: 507

Towarzysze:
Feniks Srebrzysty - Majna
Misterna - Misty
Feniks Złocisty - Złoty
Menor - Blue
Haniele - Iris

WD: 885 (ehehe gdybym widziała xd Od kilku miesięcy nie uzupełniam ^^)



W wodzie się rozpłynę nie znajdziesz mnie
Nie chcę kolekcjonować kości i złamanych serc

Sierra

  • Gość
Odp: Ważne Ogłoszenia
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 14, 2014, 16:14:45 »

Lajuś,jestem dumna,że jestem Twoją córką! *wzruszwnie* Mimo,że nie jestem tu od samego początku,to czuję się jakbym się tu urodziła...na nowo i wychowywała z tym forum.

Ta cała sytuacja to chwila słabości,na pewno będzie inaczej...Wierzę w to!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Karoiiina

  • Weteran, Przywódca Wojowników
  • Admin
  • Mentor
  • ********************
  • Wiadomości: 12020
Odp: Ważne Ogłoszenia
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 14, 2014, 22:39:15 »

Dobra, czas zebym ja sie odezwala, sorki za brak pl znakow, ale ciezko z telefonu sie pisze.
No tl tak... Demon, rozumiem cie calkowicie. Jestes niezaleznym, mlodym buntownikiem, ktoremu ske nalezy cos od zycia, wiec to twoja decyzja, co bedziesz robil. Co do nowego forum to nawet nie jest warto. Co chwila powstaja nowe fora, ktore co chwile upadaja. Tutaj sugeruje oddrzucic te pd czy cos takiego, te nowosci , walki towarzyszow itp, bo to nje ma sensu. Jestem na tym forum niemalze od poczatku. Sama zaczynalam jak idiota, ale potem stalam sie jaka stalam, tylko po to, zeby siedziec wlasnie tutaj! Poki tu jestem, nie pozwole by to forum upadlo. Nasze akcje, ktpre nie mialy sensu, nasze bezobrazkowe dzialy, nasze wyglupy i zabawy, gdyby nie to forum, to nie poznalibysmy takich zaje****ych ludzi, bysmy nie nauczyli sie wielu rzeczy i tak dalej, i tak dalej. Poki mam szlaban, to nic nie zdzialam, ale niedlugo mam z.powrotem laptopa, to cos zrobie, chocbym miala wszystkie wlosy z glowy wyrwe, to postaram sie, by cos tu zrobic.
To tyle z.mojej strony, pewnie tego nie przeczytasz, bo wiem, ze cie.zranilam wtedy i juz nie jest jak kiedys. Jest mi zal, ale co zrobisz, to dzieki wszystkiemu sie taka zrobilam i tyle. No to tyle, w sumie ja tez na forach bede tylko w wolnym czasie, czyli weendy i swieta w czasie roku szkolnego, bo cos sobie i kilku osobom,  wiec czasu nie bede mial. Co jeszcze... ciesze sie, ze was.wszystkich poznalam, jesli kogos zranilam to serdeczne przepraszam.
No to tyle z mojej strony. Pzdr.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Wiek: 4 lata | 15 dzień | I część (nieśmiertelna)
Moce:
1. Świecenie (nie kopiować!)
2. Ożywianie rzeczy wyobrażonych (nie kopiować!)
3. Elektrokineza mentalna (nie kopiować!)
4. Boosted Gear (nie kopiować!)
5. Rozdzielczość i jego przeciwieństwo (nie kopiować!)
6. Łapa niedźwiedzia (nie kopiować!)
7. Burzliwość (nie kopiować!)
8. Władanie snem (nie kopiować!)
9. Odtrutka (nie kopiować!)
10. Zmiennokształtność
11. Władanie dźwiękiem (nie kopiować!)
12. Pani Ostrzy (nie kopiować!)
__________
Partner: Ian C:
Potomstwo: coś tam może było..
Przyjaciele: Demek C:
Wrogowie: trochu tego jest C:
__________
Siła: 900
Zręczność: 900
Czujność: 900
Odwaga: 900
Moce: 900
Szybkość: 900
__________
Towarzysze:
Kotołak - Goudron;
Cerber - Adiago;
Bazyliszek - Syriusz.
__________
Rzeczy: Coś tam może jest..
WD: 2650

Umarli nigdy nie powrócą

Rachil

  • Mistrz szamanów
  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Wiadomości: 1829
  • nothing is true everything is permitted
Odp: Ważne Ogłoszenia
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 15, 2014, 14:53:15 »

biorę lajnę za słowo że weźmie te forum w swoje łapska i nie będzie kaszy w miskach z nieba rzucać (piszę jeszcze raz bo nie wiem czy tamta wiadomosc sie wysłała xD) i będe pilnować czy coś się na forum zmieniło jakieś postępy czy coś (jak jakiś psycholog) i wam powiem czy lepiej przestac i sobie odpuscic czy może idzie dobrze i oby tak dalej
(A MAM DOŚWIADCZENIE BO JUŻ 6 RAZY SIĘ Z TĄ SYTUACJĄ SPOTKAŁAM) tak więc będe was doglądać ^^ jak jakiś stalker kurde xD

i tak jak mówiłam potrzebny jest reeboot i ekipa
nowy headadmin jak sobie dem pójdzie
poboczni admini najlepiej 3
i z 3 4 mody operatorzy i wprowadzający

forum trzeba odświeżyć nowe logo już mamy to sie z tym nie męczmy może kolorki zmienić chociaż to szczegół może wyczyścic stare wiadomości? (pamiętam jak chciałam się zarejstrowac na forum to sprawdzałam aktywnosc poprzez wiadomosci i czasami mnie to zniechęcało) i wielki promotor NIECH WSZYSCY AKTYWNI PO UKOŃCZENIU PRAC I PONOWNYM OTWARCIU FORUM aha forum musi być zamknięte na czas pracy i tylko kilka osób ma dostęp i pozwolenie na pracę. (wtedy będzie widać że coś się święci)
wszyscy aktywni muszą porozsyłać wszędzie zaproszenia na forum może komuś się uda powklejać banery na inne fora xD
no to tyle co mam do powiedzenia ^^ dzienkuje za uwagę i powodzenia
Zgłoś do moderatora   Zapisane
moce:
-złodziej ciał (wilczyca kradnie ciała innych wilków i wysysa z niego energię. Gdy ciało staje się słabe pozbywa się go potrafi dzięki temu przeżyć 1000 lat można to nazwać nieśmiertelnością albo wielożytnością)
wizje
-berserk (wpada w rodzaj transu w którym śni po części kontroluje ciało które wykorzystuje potężną ilość energii podczas takiego stanu potrafią dziać się niezwykłe rzeczy)
-półsen (wilczyca potrafi podczas snu oderwać się duszą od ciała wydaje jej się że śni lecz tak zwany sen może przenieść się na rzeczywistość [kiedyś śniła że wyrosła jej w ogródku góra. I tak się stało] nie potrafi tego kontrolować dzieje się to samoistnie)
-zmiennokształtność

szamaństwo
-spirytyzm
  ścieżka-
Onmyouji/itako/
nekromantka/daoshi

yrogashi: 24000
                                                     
Rodzina: Razer. ^^
 Partner/partnerka: narazie brak ;L
 WD:490
 Rzeczy: pełno pierdół w 2 sakiewkach magiczna chusta i 2 pióra duchów, czarny płyn







Lajna

  • Samica Alpha(nr 2)
  • Admin
  • Mentor
  • ********************
  • Wiadomości: 16117
  • Я ненавиджу, коли хтось є підробленою.
Odp: Ważne Ogłoszenia
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 15, 2014, 15:25:33 »

Chcesz pomóc? Dostaniesz moda ;3
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Rozpływam się wśród fal
Pod wodą tracę oddech
Serce zgubiłam w oceanie wspomnień
Pokryta łuską wstydu
Uderzam w taflę wody
Tonę pod powieką łez i trwogi

Nie ma już ratunku, zatapiam się
Na głowie diamentowy diadem zmienił się cierń

Imię: Lajna
Płeć: Wadera a jak inaczej?
Wiek: 5 lat/22 dzień/ I połowa (Dużo, ale uznajmy, że tyle Xd T_T)
Partner: Arser, który zrobił PUF! (zaręczeni)
Potomstwo: Sierra
Moce:
1.Sharingan (nie kopiować!)
2.Wielożytność
3.Żywioły + Żywioł cienia
4.Kaguya (nie kopiować!)
5.Moc uzdrawiania
6.Magia
7.Zmiennokształtność
8.Moce obronne
9.Magia Duszy
10. Energia Ciała
           + Nieśmiertelność (dzięki eliksirowi)
Wytłumaczenie mocy w KP :*



Nie chcę Cię zwabić urzekającym śpiewem
Nie wyjdę też na ziemię
Straciłam już swój ląd
Uciekam stąd
Chowam swój sztylet
Nikogo już nie zranię
Zaginę w tej otchłani
Nie ujrzysz więcej mnie
Oddalam się

Chciałam uwolnić się
Wyjść wreszcie na powierzchnię
W stalowej klatce zatrzasnęłam serce
Słuchałam śpiewu ptaków
Kochałam się w powietrzu
Stawiałam zamki z piasku w strugach deszczu

UM:
Siła: 507
Zręczność: 507
Czujność: 506
Odwaga: 507
Moce: 506
Szybkość: 507

Towarzysze:
Feniks Srebrzysty - Majna
Misterna - Misty
Feniks Złocisty - Złoty
Menor - Blue
Haniele - Iris

WD: 885 (ehehe gdybym widziała xd Od kilku miesięcy nie uzupełniam ^^)



W wodzie się rozpłynę nie znajdziesz mnie
Nie chcę kolekcjonować kości i złamanych serc

Rachil

  • Mistrz szamanów
  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Wiadomości: 1829
  • nothing is true everything is permitted
Odp: Ważne Ogłoszenia
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 15, 2014, 15:39:07 »

mogłabym xD teraz będe siedzieć więcej bo kompa odzyskałam tak że życie nolive na okrągło prowadzone xD
Zgłoś do moderatora   Zapisane
moce:
-złodziej ciał (wilczyca kradnie ciała innych wilków i wysysa z niego energię. Gdy ciało staje się słabe pozbywa się go potrafi dzięki temu przeżyć 1000 lat można to nazwać nieśmiertelnością albo wielożytnością)
wizje
-berserk (wpada w rodzaj transu w którym śni po części kontroluje ciało które wykorzystuje potężną ilość energii podczas takiego stanu potrafią dziać się niezwykłe rzeczy)
-półsen (wilczyca potrafi podczas snu oderwać się duszą od ciała wydaje jej się że śni lecz tak zwany sen może przenieść się na rzeczywistość [kiedyś śniła że wyrosła jej w ogródku góra. I tak się stało] nie potrafi tego kontrolować dzieje się to samoistnie)
-zmiennokształtność

szamaństwo
-spirytyzm
  ścieżka-
Onmyouji/itako/
nekromantka/daoshi

yrogashi: 24000
                                                     
Rodzina: Razer. ^^
 Partner/partnerka: narazie brak ;L
 WD:490
 Rzeczy: pełno pierdół w 2 sakiewkach magiczna chusta i 2 pióra duchów, czarny płyn







Lajna

  • Samica Alpha(nr 2)
  • Admin
  • Mentor
  • ********************
  • Wiadomości: 16117
  • Я ненавиджу, коли хтось є підробленою.
Odp: Ważne Ogłoszenia
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 15, 2014, 15:44:02 »

Oks. Daje już moda i możesz zaczynać. Prześlę Ci plan co ułożyłyśmy z Sierrą
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Rozpływam się wśród fal
Pod wodą tracę oddech
Serce zgubiłam w oceanie wspomnień
Pokryta łuską wstydu
Uderzam w taflę wody
Tonę pod powieką łez i trwogi

Nie ma już ratunku, zatapiam się
Na głowie diamentowy diadem zmienił się cierń

Imię: Lajna
Płeć: Wadera a jak inaczej?
Wiek: 5 lat/22 dzień/ I połowa (Dużo, ale uznajmy, że tyle Xd T_T)
Partner: Arser, który zrobił PUF! (zaręczeni)
Potomstwo: Sierra
Moce:
1.Sharingan (nie kopiować!)
2.Wielożytność
3.Żywioły + Żywioł cienia
4.Kaguya (nie kopiować!)
5.Moc uzdrawiania
6.Magia
7.Zmiennokształtność
8.Moce obronne
9.Magia Duszy
10. Energia Ciała
           + Nieśmiertelność (dzięki eliksirowi)
Wytłumaczenie mocy w KP :*



Nie chcę Cię zwabić urzekającym śpiewem
Nie wyjdę też na ziemię
Straciłam już swój ląd
Uciekam stąd
Chowam swój sztylet
Nikogo już nie zranię
Zaginę w tej otchłani
Nie ujrzysz więcej mnie
Oddalam się

Chciałam uwolnić się
Wyjść wreszcie na powierzchnię
W stalowej klatce zatrzasnęłam serce
Słuchałam śpiewu ptaków
Kochałam się w powietrzu
Stawiałam zamki z piasku w strugach deszczu

UM:
Siła: 507
Zręczność: 507
Czujność: 506
Odwaga: 507
Moce: 506
Szybkość: 507

Towarzysze:
Feniks Srebrzysty - Majna
Misterna - Misty
Feniks Złocisty - Złoty
Menor - Blue
Haniele - Iris

WD: 885 (ehehe gdybym widziała xd Od kilku miesięcy nie uzupełniam ^^)



W wodzie się rozpłynę nie znajdziesz mnie
Nie chcę kolekcjonować kości i złamanych serc

Rachil

  • Mistrz szamanów
  • Admin
  • Ekspert
  • ********************
  • Wiadomości: 1829
  • nothing is true everything is permitted
Odp: Ważne Ogłoszenia
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 15, 2014, 15:50:25 »

spx :3
Zgłoś do moderatora   Zapisane
moce:
-złodziej ciał (wilczyca kradnie ciała innych wilków i wysysa z niego energię. Gdy ciało staje się słabe pozbywa się go potrafi dzięki temu przeżyć 1000 lat można to nazwać nieśmiertelnością albo wielożytnością)
wizje
-berserk (wpada w rodzaj transu w którym śni po części kontroluje ciało które wykorzystuje potężną ilość energii podczas takiego stanu potrafią dziać się niezwykłe rzeczy)
-półsen (wilczyca potrafi podczas snu oderwać się duszą od ciała wydaje jej się że śni lecz tak zwany sen może przenieść się na rzeczywistość [kiedyś śniła że wyrosła jej w ogródku góra. I tak się stało] nie potrafi tego kontrolować dzieje się to samoistnie)
-zmiennokształtność

szamaństwo
-spirytyzm
  ścieżka-
Onmyouji/itako/
nekromantka/daoshi

yrogashi: 24000
                                                     
Rodzina: Razer. ^^
 Partner/partnerka: narazie brak ;L
 WD:490
 Rzeczy: pełno pierdół w 2 sakiewkach magiczna chusta i 2 pióra duchów, czarny płyn







Nero01

  • Gość
Odp: Ważne Ogłoszenia
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 24, 2014, 23:13:44 »

Nie było mnie szmat czasu, ale wiecie wakacje w końcu są ;).

Obecnie jestem na obozie jeździeckim i raczej nie ma czasu na pisanie niczego! :( No, ale cudownie się bawię. Spotkałam się z kol i poznałam, wiele super osób. Do tego byłam w Radawie, gdzie brak WI-FI było :'(. To tyle. Pa, bo jutro rano teren.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Karoiiina

  • Weteran, Przywódca Wojowników
  • Admin
  • Mentor
  • ********************
  • Wiadomości: 12020
Odp: Ważne Ogłoszenia
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 25, 2014, 09:13:03 »

To ten, ja sobie wyjeżdżam w tą niedzielę, jeśli tam będzie wi-fi w tym hotelu, to będę właziła, a jak nie to Syrek z Ian'em mnie wpuszczą, bo jadę w ich okolice C:
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Wiek: 4 lata | 15 dzień | I część (nieśmiertelna)
Moce:
1. Świecenie (nie kopiować!)
2. Ożywianie rzeczy wyobrażonych (nie kopiować!)
3. Elektrokineza mentalna (nie kopiować!)
4. Boosted Gear (nie kopiować!)
5. Rozdzielczość i jego przeciwieństwo (nie kopiować!)
6. Łapa niedźwiedzia (nie kopiować!)
7. Burzliwość (nie kopiować!)
8. Władanie snem (nie kopiować!)
9. Odtrutka (nie kopiować!)
10. Zmiennokształtność
11. Władanie dźwiękiem (nie kopiować!)
12. Pani Ostrzy (nie kopiować!)
__________
Partner: Ian C:
Potomstwo: coś tam może było..
Przyjaciele: Demek C:
Wrogowie: trochu tego jest C:
__________
Siła: 900
Zręczność: 900
Czujność: 900
Odwaga: 900
Moce: 900
Szybkość: 900
__________
Towarzysze:
Kotołak - Goudron;
Cerber - Adiago;
Bazyliszek - Syriusz.
__________
Rzeczy: Coś tam może jest..
WD: 2650

Umarli nigdy nie powrócą
 

Polityka cookies