Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Autor Wątek: Klify  (Przeczytany 21170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sierra

  • Gość
Odp: Klify
« Odpowiedź #945 dnia: Kwiecień 28, 2014, 15:42:10 »

Wleciałam i wlazłam na najwyższy szczyt kifu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Sierra

  • Gość
Odp: Klify
« Odpowiedź #946 dnia: Kwiecień 28, 2014, 15:51:32 »

Oddaliłam się trochę od krawędzi,by mieć rozbieg. Rozpędziłam się i skoczyłam bezwładnie ku rozszalałemu morzu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2014, 16:13:23 wysłana przez Demon »
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Klify
« Odpowiedź #947 dnia: Kwiecień 28, 2014, 16:17:06 »

Na niebie pojawiła się wielka biało-czarna plama, a właściwie nie plama lecz skrzydlaty wilk, który postanowił z góry zwiedzić granice swego stada. Dawno nie latał, ale dość nawet z wprawy nie wypadł. Przelatywał akurat przez plażę w stronę klifu, gdy to zobaczył spadającego jakiegoś wilka. Uznał, że to ktoś przez przypadek spada, więc natychmiast ruszył na ratunek i tuż przed zetknięciem się z taflą wody chwycił mocno ów wilka i poleciał do góry.
-Ejej, uważać należy, tam są ostre skały, mogłaś się zabić - powiedział, nawet nie wiedział do kogo/ Tak zajął się tym ratowanie, że nawet nie patrzył kogo ratuje, jedyne co wiedział to to, iż to wadera, delikatne to coś budowę miało.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Sierra

  • Gość
Odp: Klify
« Odpowiedź #948 dnia: Kwiecień 28, 2014, 16:35:45 »

-Demon! Czemu zawsze ratujesz mi tyłek?-krzyknęłam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Klify
« Odpowiedź #949 dnia: Kwiecień 28, 2014, 16:51:34 »

-Sierra? - zrobił wielkie oczy, no po prostu nie wierzył, że znów chciała się zabić. Wylądował z nią na plaży (przeskakuj tu http://www.watahapierwotnych.darmowefora.pl/index.php/topic,19.0.html).
Zgłoś do moderatora   Zapisane
 

Polityka cookies