Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Autor Wątek: Łąka  (Przeczytany 13640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Demon

  • Gość
Odp: Łąka
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2013, 01:44:05 »

-Dobrze, że noc to ludzie raczej nie wpadną na jakiś głupi pomysł by tu przyjść bo śpią - powiedział i usiadł.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Łąka
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 26, 2013, 01:47:58 »

-Oni chodzą tylko w dzień. Nie przepadają za ciemnością- powiedziała. Wtedy wilki oświetliło światło, a nad nimi coś się pojawiło.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Łąka
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 26, 2013, 01:51:05 »

Przekręcił łeb do góry, światło bardzo raziło jego oczy, które przyzwyczaiły się do ciemności.
-A to co? - zapytał.
Nigdy wcześniej nie spotkał się z czymś tak dużym, czymś co w nocy przyleciało i bardzo świciło.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Łąka
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 26, 2013, 01:53:25 »

Stała się niewidzialna.
-Nie wiem- coś zaczęło ich przyciągać, a na ziemie opadło coś w stylu schodków.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Łąka
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 26, 2013, 01:57:01 »

Światło trochę złagodniało jednak dalej nie mogłem patrzeć  bezpośrednio na nie... coś zaczęło iść schodkami w dół. Fziwne stworki, nie miały głowy tylko jakieś czułki, na których końcach były przyczepione kulki ... chyba gałki oczne.
Ciało było bez odnóży dolnych... poruszały się jak ślimaki na takim mięśniu... ich ręce to były macki. Wyszło tego czekać trzech, istoty nie były dużem jednak budziły strach, może przez to że ich nie znałem, może?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Łąka
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 26, 2013, 02:00:16 »

-A cóż to znowu za cholerstwo?- cofnęła się kilka kroków patrząc na stworki. Podeszła  do wejścia. Kusiło ją by tam wejść. Oni i tak jej nie widzieli. Byli zajęci Demonem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Łąka
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 26, 2013, 02:06:36 »

-Przynosisz nieszczęścia, gdzie byś się nie pojawiła tam coś się dzieje, dwa razy ciebie spotkałem i dwa razy się coś dziwnego dzieje - powedziałem bardziej do stworków niż do niej, gdyż nie wiedziałem gdzie ona dokładnie jest.
Zaczęły podchodzić do mnie a ja zacząłem się cofać, nie wiedziałem jakie mają zamiary.
Jednak beztroskie ganianie Chrony się zakończyło gdyż wyszedł czwarty stwór z pokładu, miał jakąś dziwną moc, która ujawniła Chrony płożenie. Chrona przestałą być niewidzialna, ciekawe czy to tak na stałe czy tylko na chwilę? Przecież nie mógł tak zaczarować by nie mogła stać się z powrotem niewidzialna.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Łąka
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 26, 2013, 02:09:56 »

-Oczywiście, zwal wszystko na mnie- Warknęła na stwora cofając się. Reszta okrążyła Demona. Kilka chwil później skoczyli na niego.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Łąka
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 26, 2013, 02:18:29 »

Chciał jej coś dopowiedzieć jednak zbytnio aktualnie nie miał na to czasu, musiał się bronić.
Ugryzł glutowate ciało jednego z atakujących, przez to miał dziwną potem wyraz pyska, co się dziwić, sam spróbuj mieć w pysku jakąś dziwną, jakże gorzką wydzielinę.
Poraził prądem wszystkich napastników, a ci pod wpływem porażenia upadli na ziemię, w tym czasie Demon odszedł od nich. Ci powstali.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Łąka
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 26, 2013, 02:22:42 »

Prąd tylko ich na chwilę oszołomił. Szybko wstali i ponownie skoczyli na basiora. Jeden z nich chwycił go za kark i próbował zaciągnąć na statek. (statek matka qrde xD)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Łąka
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 26, 2013, 02:26:10 »

Wyślizgnął się ledwo o objęć stwora, jednak Ci go mocą przenieśli do staku, dodatkowo nie zapomnieli o waderze i ją również wzięli...
gdy byli już w środku drzwi się zamknęły i nie szło ich otworzyć. Demon podbuiegł do nich i próbował, siłą fizyczną jak i mocami, a to wszystko na nic.
____________________________
Obserwatorka główna, tyle siedzi gdzieś tam i się gapi... ehh a się na mnie uwzięłaś, tylko stworki zsyłasz xD
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Łąka
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 26, 2013, 02:29:07 »

Zaklęła. Znów stała się niewidzialna. Może tym razem moc nie przestanie działać.

________
Masz za swoje D:
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Łąka
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 26, 2013, 02:32:51 »

Teraz to dopiero było dziwnie na pokładzie, poruszył się jakby odlatywał.
-Haloo! Ja nie chcę odlatywać stąd! Wypuście mnie! - krzyczał w niebo głosy.
Jednak stworki podeszły do niego i zaczęły coś tam przemawiać w swoim języku, on ich słuchał i patzrył badawczym wzrokiem.
-Ja nic nie rozumiem, zainwestujcie w tłumacza czy coś jak chcecie ze mna rozmawiać - powiedział a oni nie wiem jak to zrozumieli ale w ułamku sekundy zakuli go w kajdany.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Łąka
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 26, 2013, 21:43:46 »

Zaciągnęli mnie do jakieś dziwnej kajuty. Jednak o Chronie nie zapomnieli i po nią również przyszli...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Łąka
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 26, 2013, 21:45:08 »

Tym razem niewidzialność jej nie zawiodła. Przynajmniej na razie. Stworki przeszły obok niej, a ona sama poszła w głąb statku.

______
Menda :<
Zgłoś do moderatora   Zapisane
 

Polityka cookies