Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Autor Wątek: Opuszczona latarnia morska  (Przeczytany 4944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Demon

  • Gość
Odp: Opuszczona latarnia morska
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 14, 2013, 18:07:27 »

Jakiś cień śmignął koło niego, słychać było tylko taki trzask kajdan.
-Blue nie strasz, bo mnie nie przestraszysz - oznajmij uznając, iż to waderze się nudzi i zamiast walki woli sobie z niego żartować.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Opuszczona latarnia morska
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 14, 2013, 18:11:41 »

*Co on ma znów za urojenia?* Pomyślała. Najpierw zamyka drzwi, potem rozwala schody, a teraz twierdzi, że ona stoi gdzieś obok niego, mimo, iż on spadł, a ona była nadal na górze latarni.
- Jakbyś nie zauważył ja nie zwaliła schodów i nie spadłam, tylko nadal siedzę na górze - powiedziała głośno, by jej głos poniósł się po całej latarni. W końcu nie wiedziała, gdzie tamten spadł.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Opuszczona latarnia morska
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 14, 2013, 18:15:51 »

-A kto powiedział, że jesteś obok mnie, przecież chyba umiesz jakąś czarną magię - powiedział zbulwersowany, przecież taki ktoś jak ona to tylko na złość robi, ale chociaż jaka by nie była, jakoś nie potrafił żywić do niej takiej szczerej nienawiści.
Usiadł, ogółem jakby chciał to mógłby wylecieć stąd.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Opuszczona latarnia morska
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 14, 2013, 18:22:01 »

- Nie mam żadnej durnej, czarnej magii - pociągnęła nosem i pokręciła łbem. Nie było innego sposobu. Zeszła na schody, zbliżyła się do dziury i wystawiła przez nią łeb, tak, żeby Demon ją widział. Zobaczyła go, daleko w dole.
- Widzisz,  kretynie? Tutaj jestem, nie przy Tobie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2013, 20:50:55 wysłana przez Vernuan »
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Opuszczona latarnia morska
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 14, 2013, 19:23:30 »

-Czemu durnej? Taka czarna magia mogła by być nie raz przydatna... a tu od razu durna - powiedział i spojrzał na ścianę.
-No widzę, widzę... spokojnie, nie wkurzaj się już tyle bo ci jeszcze żyłka pęknie... lub coś innego... - dodał obojętnym tonem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Opuszczona latarnia morska
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 14, 2013, 21:04:52 »

Pokręciła ze smutkiem łbem i wróciła do miejsca, w którym wcześniej siedziała. Przegniłe deski cicho trzeszczały pod jej ciężarem, ale się nie zawaliły. Wlepiła swój wzrok w wzburzony ocean. Chyba na zewnątrz zaczynało padać. I wtedy wszystko stało się w jednym momencie. Gdzieś z boku błysnęła oślepiające światło, rozległ się głośny huk, fale zaczęły z dziwną siłą rozbijać się o latarnie. A sekundę potem wszystko było normalne. Holly siedziała ze zjeżoną sierścią, obnażonymi kłami i dziwnym blaskiem w oczach.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Opuszczona latarnia morska
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 14, 2013, 21:48:59 »

Rozłożył skrzydła i wyleciał z dołka w tej samej chwili to fale zaczęły tłuc o latarnię niczym murzyny o bębny.
-Wydaje się jakby to miało zaraz runąć przez te fale - mruknął i wylądował na stopniach wyglądających na w miarę wytrzymałe.
Spojrzał na Blue.
-Hah, co się tak jeżysz? Spokojnie - powiedział wesoło.


//o widzę, że Ty też nadal jedziesz na starym imieniu, Holly//
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Opuszczona latarnia morska
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 14, 2013, 22:31:02 »

Wpatrywała się przez chwile bez słowa w miejsce, w którym pokazało się światło.
- Bo to wszystko pewnie zaraz runie. Nie jestem najeżona - rzekła spokojnie, a jej sierść 'opadła'.

---------------
Ty też. Zresztą dla większości osób i tak pozostanę Holly do końca, więc co tam. Srać by to.
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2013, 22:33:50 wysłana przez Vernuan »
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Opuszczona latarnia morska
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 15, 2013, 11:21:13 »

-No co ty nie powiesz? Może lepiej się stąd zbierać? - rzekł i spojrzał na górę latarni.
-Teraz już nie, ale wcześniej tak heheh jeż...

// No mi trochę zejdzie przerzucenie się na nowe imię, z Chrony jak długo mi zeszło by Blue zaakceptować xD//
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Opuszczona latarnia morska
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 15, 2013, 16:17:16 »

- A niby gdzie mam iść? Najwyżej się zawali - odpowiedziała i ponownie zapatrzyła się w ocean. Latarnia lekko zadrżała, gdy uderzyła w nią kolejna fala. I znów. Z góry posypało się trochę pyłu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Opuszczona latarnia morska
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 16, 2013, 16:27:00 »

-Jak tam chcesz, ja idę... życie mi miłe. - rzekł i zaczął schodzić w dół by dojść do drzwi. Gdy już do nich doszedł jasny duch pojawił się przed jego obliczem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Opuszczona latarnia morska
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 16, 2013, 17:42:06 »

Wzruszyła ramionami. Ufała tej jednej, szczególnej osobie, że jej pomoże. A jeśli nie to po prostu sama stąd wyjdzie. I kolejna fala. Z boków latarni posypał się tynk, kilka kamieni.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Opuszczona latarnia morska
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 16, 2013, 18:10:45 »

Patrzył chwilę na ducha czekając na jego reakcję, ale nic. Westchnął i postanowił go zignorować no bo co niby duch mógłby mu zrobić? Tak jakby go tam nie było ruszył przed siebie i już miał dotknąć dzrwi by je otworzyć dych wydał z siebie dziwny dźwięk, wziął basiora za kark i rzucił nim w ścianę która nie wytrzymała siły uderzenie i się rozwaliła przez co Dem 'wypadł' z budowli. Warknął wściekle, nie wiedział że duch może go podnieść.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Chrona

  • Gość
Odp: Opuszczona latarnia morska
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 16, 2013, 18:47:15 »

-Boże mój, co ty tam kurde robisz? Spokojniej może, co?! - ryknęła wściekle do basiora. Przez niego latarnia chyba naprawdę za chwilę się zawali. A chciała tu jeszcze posiedzieć. Na dworze lało i wiało, był sztorm, a tu było tak... dziwnie i spokojnie, co oczywiście szybko się zmieniło.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Opuszczona latarnia morska
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 16, 2013, 19:13:08 »

-Nie widzisz, że to nie ja! To przez ducha - odpowiedział i zaczął zmierzać do otworu przez który wylecial.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
 

Polityka cookies