Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Autor Wątek: Tajga  (Przeczytany 14862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Śnieżka (Blanka)

  • Medyczka
  • Powstaniec
  • Mentor
  • **********
  • Wiadomości: 14173
  • buahahaha Śnieżka zawitała :P
    • Kontynuowany bloog... już nie piszę o wilkach bardziej jest to pamiętnik :)
Tajga
« dnia: Marzec 30, 2013, 17:00:21 »

Gęsta, ciemna puszcza na północy. Surowy klimat pozwala rosnąć tu tylko roślinom iglastym, porostom, karłowatym wierzbom i brzozom. Lasy te ciągną się aż do brzegów lodowatego morza, gdzie wiecznie okrywa je mgła. Grunt w lato zamienia się w bagnisko, gdyż od wieków znajduje się pod władaniem wiecznej zmarzliny. W niektórych rejonach przez lodową pokrywę można dostrzec tajemniczy system jaskiń, świat, w którym królują zupełnie inne istoty, niż na powierzchni.
   



« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2013, 22:10:22 wysłana przez Akira »
Zgłoś do moderatora   Zapisane

[/color] Blan
~~ 5 lat~~
____________
- moce:
1.Czytanie w myślach,
2.Władanie żywiołami,
3.potrafi sprawić, że traci się zmysły. (dar może działać na wielu naraz),
4.wytwarza tarczę...
5.Teleportacja
6.Czary- magia
7.potrafi wytwarzać prąd.
8.Eksterioryzacja (nie kopiować!!))
9.Prapti (nie kopiować!!)
10.Wampiryzm (nie kopiować!!)
11*. Wizje (praca... :P
(*moc uzdrawiania- konkurs)
(*Moc chodzenia po wodzie- konkurs)
____________
- partner: Demon
- potomstwo: Znów Misty
Rodzeństwo: Karo
Wiek :
~~ Mam 5 lat/ dzień 2/ V część roku
____________
Siła: 810 (+ 20 do wszystkiego konkurs silkowy,+15 dzięki Fiolce Krwi Blackmoora. + 10 siła. Loteria, +100 Mantykora, +150 Bazyl))
Zręczność: 540
Czujność: 540
Odwaga: 520
Moce: 520
Szybkość: 520
HP: 150
____________
Towarzysze:

Feniks Tęczowy- Tami
Ma bardzo głośny głos który powoduje że przeciwnik mdleje

Mantykora- Paura (po włosku Strach)
Mantykora miała owłosione, rude ciało lwa, ale według Ktezjasza jej głowa przypominała ludzką. Głos miała melodyjny. Posiadała dziwny ogon, podobny do ogona skorpiona, na którym pełno było trujących strzałek. Mantykora strzelała nimi w różnych kierunkach, sięgając celów oddalonych aż o trzy tysiące metrów. Ofiara trafiona ostrym pociskiem ulegała działającej w błyskawicznym tempie truciźnie a mantykora przystępowała do dzieła. Pomagały jej szczęki osadzone od ucha do ucha, w których osadzone były trzy rzędy ostrych jak brzytwa zębów, doskonale nadających się do rozszarpywania ludzi na kęsy.

Smok cienia- Sjena

Bazyliszek- Bazyl xD
Do obrony służą mu kły oraz wręcz toksyczny oddech, przede wszystkim jednak znany jest ze swojego spojrzenia – kto spojrzy mu w oczy zamienia się w kamień.

handiel
____________
RZECZY!!!:
Fiolka Krwi Blackmoora - noszona na szyi
Amulet Methos'a - Jest to czarna bransoleta, z wygrawerowanymi czerwonymi znakami.
eliksir Dayli - Dzięki niemu nasz towarzysz ma +1 wybraną przez nas moc.
kolorowy kamyczek- Kamień ten przynosi niezwykłe szczęście. Jeśli zaciśniesz go w łapie, przez jeden dzień nie można na ciebie nic złego powiedzieć lub nic złego nie można zrobić...
amulet Denii- Służy wykrywaniu najskrytszych tajemnic, czyni też właściciela zupełnie niewidzialnym. Należy go trzymać przy uchu w lewej łapie. Odezwie się na to donośny głos, który wyjawi żądaną tajemnicę.
____________
WD: aktualnie mam 35 WD... yeyy!!
RESZTA W PROFILU !
Wilk:
http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2013/282/3/1/red_berries_by_hioshiru-d6pv2wg.png

Demon

  • Gość
Odp: Tajga
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2013, 14:11:45 »

Wstąpiłem w rejony zalesione tylko drzewami iglastymi. Im głębiej wchodziłem w las tym robiło się coraz chłodniej i w niektórych miejscach były krapki śniegu. Szedłem dalej aż doszedłem do mocno zaśnieżonych terenów. Były tu chyba bardzo wysokie temperatury ujemne, gdyż nawet moja bardzo gęsta sierść nie mogła uchronić ciała przed zimnem.
Doszedłem do wniosku, że to może być tajga. Rozglądałem się w koło... Im dalej szedłem tym bardziej wydawało mi się, że tu nie ma życia... Nic oprócz gęstych drzew, śniegu i niskich temp.
Jednak chyba się myliłem, gdyż jak trochę zszedłem w prawą stronę znalazłem jakieś ślady... Na początku nie mogłem sobie przypomnieć jakiego to zwierzęcia, więc podążałem nimi. Ślady prowadziły do jakieś nory, przystanąłem przy niej chwile wyczekując, czy ktoś tam jest? *Chyba nie ma*-pomyślałem i swój łeb tam wetknąłem. Mocno tego żałowałem bo wtem rosomak z niej wyskoczył i podrapał mnie po nosie. Stóżka krwi sb poleciała i zaczerwieniła trochę śniegu.
-Takiś cwany tępy...-dokończyłem sobie w myślach i czekałem aż rosomak wyjdzie z nory. Położyłem się przy norze, wytarłem łapą nos. W norze było słychać warczenie, czyli rosomak był już zły mą obecnością, czyli jego wyjście stamtąd to tylko kilka chwil.
i się nie pomyliłem. W ciągu ok. 5 min. rosomak wyskoczył, dosłownie wyskoczył i rzucił się na mnie. Chyba nie wiedział z kim ma doczynienia i szybko tego pożałował. Szybki unik zrobiłem przed nim, zwinnie podszedłem go od tyłu i jednym ściskiem szzęk na karku powaliłem go martwego. Zjadłem go ze smakiem. Krew zrobiła wielką plamę na śniegu. Mogło to przyciągnąć inne drapieżniki więc poszedłem dalej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Kryształowa

  • Gość
Odp: Tajga
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2013, 14:14:49 »

Wbiegłam. Czułam zapach krwi i... Demona. *Ludzie powinni zginąć...* Zaczęłam biec śladami Demona. Zauważyłam go i podskoczyłam do niego.
-Demon, Demon.. wiem co jest przyczyną zabarwienia wody.. - popatrzyłam na niego z sapana
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Tajga
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2013, 14:17:41 »

Odwróciłem się gwałtownie do Kryształowej
-Co takiego? -zapytałem poważnie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Tajga
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2013, 14:22:10 »

-Ja obstawiam ludzi bo tylko oni są zdolni do takich rzeczy! -warknąłem groźnie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Kinga27

  • Gość
Odp: Tajga
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2013, 14:41:54 »

Wbiegałam zdszana
-Woda!Spaliny!Ludzie!Zatrucie!!
Krzyknęłam po czym usiadłam zdyszana
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Tajga
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2013, 14:42:26 »

-Tak, tylko jak można zapobiec temu?!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Kinga27

  • Gość
Odp: Tajga
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 31, 2013, 14:43:33 »

Wstałam i wbiegałam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Tajga
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 31, 2013, 14:46:25 »

-Star, gdzie to zaś biegniesz? -krzyknąłem
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Tajga
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 31, 2013, 15:05:06 »

Wybiegłem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Kryształowa

  • Gość
Odp: Tajga
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 31, 2013, 15:06:18 »

-Właśnie miałam to powiedzieć.. To zrobili ludzie, którzy pływają statkami.. Zaczęli zwiedzać tutejsze morze.. i zanieczyszczają wody.. - wybiegłam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Karoiiina

  • Gość
Odp: Tajga
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 01, 2013, 14:38:38 »

Weszłam do tajgi. Zaczęło mi się potwornie nudzić. Chodziłam sobie, gdy nagle poczułam... ognisko. Podeszłam bliżej i schowałam się w krzakach. Obok ogniska byli ludzie.
- Muszę ich wystraszyć! - warknęłam pod nosem.
Nie miałam pomysłu co zrobić. Wycofałam się kilka kroków i zaczęłam głośno wyć.
"Auuuuuu... Auuuuuu...". Ludzie zaczęli krzyczeć "Ludzie!!! Tu jest wilk!"
Zaczęli uciekać. Spojrzałam tam. Został tylko jeden człowiek, kończył gasić ognisko. Wyskoczyłam zza  krzaków i zaczęłam warczeć. Człowiek popatrzył się na mnie i zaczął krzyczeć. Moje oczy zaczęły robić się czerwone. Dzięki magii podleciałam do góry i zaczęłam głośno warczeć. Człowiek "wytrzeszczył gały" i zemdlał.
- No i mam problem. - szepnęłam - Jak ludzie się pojawią to nie żyję.
Wyszłam z tajgi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Tajga
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 18, 2013, 21:17:45 »

Zacząłem przechadzać się między potężnymi iglastymi drzewami. Doszedłem do zwalonego drzewa. Wskoczyłem na nie i się położyłem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nana

  • Dowódczyni Zwiadowców
  • Admin
  • MISTRZ!!!
  • ********************
  • Wiadomości: 3747
  • Don't kill and don't be killed...
    • Wielkie i małe krytyki wszystkiego
Odp: Tajga
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 18, 2013, 21:22:19 »

Weszłam zła próbując się zrelaksować.Szłam pomiędzy drzewami z podniesionym ogonem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Wiek: 6 lat

Po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,
Nawet ptaki budzą mnie,
Tłukąc się do okien...

Moce:
~Droga cienia
~Pnącza
~Biała Smuga
~Iluzjonistka
~Tamashi
~Patron (Dosoyoto)
~Czakuas (moc wygrana na konkursie!)

"Nie taki wilk straszny jak go malują..."~Faith

Patron: Dosoyoto (Dos)


"Smile at life at all times. You never know when you will die."~ Jeff The Killer

Siła: 125um
Zręczność: 125um
Czujność: 200um
Odwaga: 300um
Moce : 275um
Szybkość: 275um

Towarzysz
Smok Fredro
Moce:
1. Lehiel- Fredro leczy za pomocą dotyku, lecz trzeba za to zapłacić - bólem.
Fredro jest w stanie wyleczyć każda ranę ale aby wyleczyć, musi on dotknąć danej osoby i "przejąć" jej ból.

WD~ 50

Demon

  • Gość
Odp: Tajga
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 18, 2013, 21:29:47 »

Mój bardzo wrażliwy słuch złapał jakieś szmery, czyjeś kroki.
Nastroszyłem delikatnie sierść na karku i ruszyłem w stronę dźwięku.
Ujrzałem znajomą waderę.
-Hej Nana - powiedziałem przyjaźnie a sierść mi oklapła.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
 

Polityka cookies