Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9

Autor Wątek: Tajemnicza Droga  (Przeczytany 9770 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Dominique

  • Dorosły
  • Samotnik
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***************
  • Wiadomości: 453
  • Better run here we come its the Day Of The Dead!
Odp: Tajemnicza Droga
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 06, 2014, 22:04:26 »

Jedz pij i popuszczaj pasa... gdyby tylko tutaj było tak luźno ale zawsze może spróbować rozluźnić tą niezręczną sytuacje.
- Co my tacy jak na pogrzebie? Życie jest za krótkie żeby skupiać się na rzeczach których nie lubimy towarzysze. - Niby oczywiste ale nawet przypominanie oczywistości może poprawić humor.
- O godność nie pytałem ale skoro to tego doszło to jestem Dominique.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


~Impuls Pirogeniczny - Wywołuję silną eksplozje wywołującą gorączkę o 42°C u żywych istot dodatkowo występuję krwawienie a w odniesieniu się do natury wysusza ją, spala. (Jeśli nie wiesz jak gorączka działa zapraszam na wikipedię)

~Nihil Novi - Żadne czarny czy uroki nie wpłyną na jego umysł.


Siła: 30
Zręczność: 15
Czujność: 5
Szybkość: 10
Odwaga: 5
Moce: 30





Nero01

  • Gość
Odp: Tajemnicza Droga
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 06, 2014, 22:06:20 »

_________________________________________________
Miałam pisać, ale dam dojść do głosu Is'owi:D
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2014, 22:08:42 wysłana przez Nero »
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Isoschi

  • Gość
Odp: Tajemnicza Droga
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 06, 2014, 22:12:52 »

No weź to wytłumacz temu tu ponurakowi... może on got albo coś i temu taki? pomyślał jednak odpuścił sobie mówienia tego na głos, no bo po co?
-Uznajmy, że to tajemnicze miejsce tak jakoś wpłynęło na tę tutaj atmosferę - tajemnicze miejsce, tsaa, droga i droga, ale nie ważne, nie czepiajmy się tego. Oho, zaczyna się przedstawianie, wszystko tylko nie to. Nie lubił tak od razu wyjawiać swojego głupiego imienia, ale jak wszyscy to wszyscy.
-Ech, jak już wszyscy to... miło poznać, ja jestem Isoschi - rzekł i krótko się uśmiechnął.
-A tak z nieco innej beczki, urodziliście się w tych stronach czy przybywacie tu skądś?

----
E tam, nie czekaj na mnie, pisz jak tylko chcesz.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Dominique

  • Dorosły
  • Samotnik
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***************
  • Wiadomości: 453
  • Better run here we come its the Day Of The Dead!
Odp: Tajemnicza Droga
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 06, 2014, 22:21:17 »

- No to skoro już we godności znamy.. - Boże jak bardzo chcę wrócić do mojego poprzedniego życia pięć lat życia i nadal się nie pogodził z tym. Isoschi chyba uśmiechami chciał polepszyć atmosferę wiec i ten postanowił się ciepło uśmiechnąć.
- Ja nie z tych stron pochodzę więc wychodzi że jestem teoretycznie obcy. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane


~Impuls Pirogeniczny - Wywołuję silną eksplozje wywołującą gorączkę o 42°C u żywych istot dodatkowo występuję krwawienie a w odniesieniu się do natury wysusza ją, spala. (Jeśli nie wiesz jak gorączka działa zapraszam na wikipedię)

~Nihil Novi - Żadne czarny czy uroki nie wpłyną na jego umysł.


Siła: 30
Zręczność: 15
Czujność: 5
Szybkość: 10
Odwaga: 5
Moce: 30





Isoschi

  • Gość
Odp: Tajemnicza Droga
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 06, 2014, 22:28:22 »

O, blondas też się uśmiechnął, takie niby nic, a już inaczej patrzy się na tego osobnika, jakoś bardziej przyjaźniej, to teraz pozostało się tylko do Nera przekonać i będzie git.
-To właściwie nie jesteś sam, witaj w klubie obcych - odpowiedział miłym tonem, Is właściwie ledwo tydzień, może dwa, jakoś tak... szwęda się po tutejszych terenach, a ci tutaj to właściwie pierwsi jakich poznał, owszem wcześniej widział jakieś wilki, nawet chciał coś zagadać, lecz nie wyszło, całkowicie obcy był.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nero01

  • Gość
Odp: Tajemnicza Droga
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 06, 2014, 22:33:53 »

Uśmiechnął się lekko.
-Ja też w sumie nie jestem z tąd, ale jestem tu sobie pare dobrych miesięcy. Znam różne wilki itd.-powiedział.
Wiedział, że oboje chcą, aby atmosfera wyszła na prostą. On zaś sam do końca nie wiedział.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Isoschi

  • Gość
Odp: Tajemnicza Droga
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 07, 2014, 11:23:36 »

Słuchał uważnie wypowiedzi Nera, w końcu po jego wypowiedzi można było wywnioskować, iż jest mieszkańcem tejże krainy, więc Iska aż prawie skręcało z ciekawości, już miał zsypać na basiora grad pytań, jednak sobie szybko ten pomysł wybił z głowy. Sam sobie poradzi, nie będzie nikomu głowy zawracał i wychodził przy tym na idiotę, który w ogóle nic nie wie.
-Ja jestem tu może z parę dni i właściwie tak na 'ty' to tylko was poznałem, ale to tam nie ważne. Co was tu sprowadziło... jakiś określony cel czy przypadek? - A jednak i tak kolejne pytanie on zadał, kurde... z ciekawością nie ma co walczyć, ale lepsze chyba takie wypytywanie, choćby na głupie tematy niż siedzenie jak te posągi w ciszy.
...
Wiecie co, może walnijmy tu jednak jakiegoś potworka czy coś, może się to jakoś rozrusza? Boo... ja mam jakieś takie nieodparte wrażenie, że zaraz wszyscy tu pousypiamy...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nero01

  • Gość
Odp: Tajemnicza Droga
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 07, 2014, 16:52:57 »

-Ja po prostu błąkałem się po okolicy i tu dotarłem. Krótko ujmując przez przypadek.-powiedział.
Nagle usłyszał jakiś dźwięk dochodzący ze strony szarego wilka. Postawił uszy i wstał. Popatrzył się w stronę hałasu.

___________
Prosze ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Dominique

  • Dorosły
  • Samotnik
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***************
  • Wiadomości: 453
  • Better run here we come its the Day Of The Dead!
Odp: Tajemnicza Droga
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 07, 2014, 17:20:46 »

Nero nagle się zerwał i warczał jakby na nic.
- Co jest? - Spytał tym razem ciekawy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


~Impuls Pirogeniczny - Wywołuję silną eksplozje wywołującą gorączkę o 42°C u żywych istot dodatkowo występuję krwawienie a w odniesieniu się do natury wysusza ją, spala. (Jeśli nie wiesz jak gorączka działa zapraszam na wikipedię)

~Nihil Novi - Żadne czarny czy uroki nie wpłyną na jego umysł.


Siła: 30
Zręczność: 15
Czujność: 5
Szybkość: 10
Odwaga: 5
Moce: 30





Nero01

  • Gość
Odp: Tajemnicza Droga
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 07, 2014, 18:05:53 »

-Coś tam jest...-odpowiedział tylko.
Znów coś się poruszyło. Warczał. Było to donośniej słychać.

_____________________________________________
Ja kieruje potworem! *podnosi rękę do góry*
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Dominique

  • Dorosły
  • Samotnik
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***************
  • Wiadomości: 453
  • Better run here we come its the Day Of The Dead!
Odp: Tajemnicza Droga
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 07, 2014, 18:40:26 »

W końcu coś ciekawego również wstał i skierował się w stronę w którą Nero warczy. Najeżył na karku futro i wydał gardłowy pomruk.


________________
Ja zezwalam xD
Zgłoś do moderatora   Zapisane


~Impuls Pirogeniczny - Wywołuję silną eksplozje wywołującą gorączkę o 42°C u żywych istot dodatkowo występuję krwawienie a w odniesieniu się do natury wysusza ją, spala. (Jeśli nie wiesz jak gorączka działa zapraszam na wikipedię)

~Nihil Novi - Żadne czarny czy uroki nie wpłyną na jego umysł.


Siła: 30
Zręczność: 15
Czujność: 5
Szybkość: 10
Odwaga: 5
Moce: 30





Nero01

  • Gość
Odp: Tajemnicza Droga
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 07, 2014, 20:43:11 »

Znowu to usłyszał. Szmer, który nie był za miły. Słyszał pomruki potwora. Były donośne, ale zarazem spokojne. Wiedział, że to tylko zmyłka. To musi być jeden ze strażników tej Drogi pomyślał i się nie mylił.
_____________________________________________________
To bd pisać z widoku potwora kolorem zielonym =3
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Dominique

  • Dorosły
  • Samotnik
  • Zaawansowany użytkownik
  • ***************
  • Wiadomości: 453
  • Better run here we come its the Day Of The Dead!
Odp: Tajemnicza Droga
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 07, 2014, 20:52:04 »

Usłyszał różne dźwięki potem pomruki więc cofnął się do tyłu i przybrał pozę gotową do skoku na to "coś" co by miało przybyć z na pewno niezbyt pokojowymi zamiarami.

_______
Oliwkową zielenią z delikatnym odcieniem chorej zieleni która wpada w matowy ciemny z odbłyskiem lasu deszczowego 3o
Zgłoś do moderatora   Zapisane


~Impuls Pirogeniczny - Wywołuję silną eksplozje wywołującą gorączkę o 42°C u żywych istot dodatkowo występuję krwawienie a w odniesieniu się do natury wysusza ją, spala. (Jeśli nie wiesz jak gorączka działa zapraszam na wikipedię)

~Nihil Novi - Żadne czarny czy uroki nie wpłyną na jego umysł.


Siła: 30
Zręczność: 15
Czujność: 5
Szybkość: 10
Odwaga: 5
Moce: 30





Isoschi

  • Gość
Odp: Tajemnicza Droga
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 07, 2014, 21:11:52 »

Spojrzał na samców nieco zdziwiony ich zachowaniem. Przewrócił oczami i leniwie wstał i odwrócił się w stronę, z której dochodziły te dziwne dźwięki, które wcześniej uznał za jakieś schizy. Idioto, moment... teraz oni reagują, jak już dwaj to tam musi coś być, obserwuj, nasłuchuj, reaguj zakało narodu wilczego! i oczywiście odezwał się ten cholerny głosik, który to znajduje się gdzieś tam we wnętrzu głowy.
- A ja już myślałem, że mam jakieś schizy,ale chyba jednak nie, lub nam wszystkim odbiło, choć w to wątpię. Chociaż, niech wyjdzie, że nam odbiło jeśli to jakiś ufiak, porąbana ta kraina... - zaczął coś tam nerwowo paplać pod nosem, teraz zamiast się zatkać by uniknąć zwrócenia na nich uwagi tego czegoś, to się rozgadał, ach to wyczucie czasu. Szybko się zatkał, postanowił nic więcej nie mówić tylko przygotować się na konfrontację z obcym. Nieco zjeżył sierść, acz nie za wiele, nie lubił wyglądać jak najeżona kulka ponieważ w walce mało kiedy to jakoś pomagało; napiął  mięśnia, gotów był do ataku, obrony czy tam uniku, zależy co to będzie, jak się zachowa, jednak na razie tylko słychać to było.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nero01

  • Gość
Odp: Tajemnicza Droga
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 07, 2014, 21:22:32 »

Potwór wyskoczył z krzaków. Miał w ręku broń, oszczep i tarczę. Jego postać była cała czarna, tylko uczy i usta wyróżniały się.Mianowicie miały one kolor bieli. Oczy świeciły, jak żarówki.Uśmiechnął się sztucznie, ale baaaardzo szeroko. Przeleciał wzrokiem po wilkach. 3 basiorów i w oddali 1 wadera (szary, biały, granatowa i biała).Słyszał ich rozmowę, więc znał imiona, ale nie mógł ich przypasować do konkretnego przeciwnika.
-A co mu tu robimy?-spytał donośnym, dziwnym głosem.

___________________________________
Oto potwór:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.e-tapetki.pl/tapetki/duze/76241_potworek-usmieszek.jpg&imgrefurl=http://www.e-tapetki.pl/76241,potworek-usmieszek.php&h=1050&w=1680&tbnid=ALnpCy8AW-ScVM:&zoom=1&docid=gMwEI-pV8q2dFM&hl=pl-PL&ei=Qzk0VLGIF4bbPd3vgRA&tbm=isch&client=tablet-android-samsung&ved=0CEcQMygZMBk
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
 

Polityka cookies