Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Autor Wątek: Poszedł Marek na jarmarek..  (Przeczytany 12684 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lajna

  • Samica Alpha(nr 2)
  • Admin
  • Mentor
  • ********************
  • Wiadomości: 16117
  • Я ненавиджу, коли хтось є підробленою.
Odp: Poszedł Marek na jarmarek..
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 15, 2013, 12:19:49 »

Poszedł Marek na jarmarek, kupił: samochód, motor bez kółek, psiaczka, jajka, czołg,kapuściany dom, manekina, marmoladę,Mercedesa, kota,Puzzle, serek Danone "Ale owoc" o smaku brzoskwiniowo-waniliowym,tira, Audi A4, szkatułkę, komputer, laptopa, szminkę, internet, matkę, ojca, Audi A8, ni Huja, Piwo, psa, gówno słonia, książki, pedała, płytę Łan Dirkszejszon,żąkę,okulary, cytrynowy browarek, lukrowanego pączusia, różowy brokat, kolorową papuge,
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Rozpływam się wśród fal
Pod wodą tracę oddech
Serce zgubiłam w oceanie wspomnień
Pokryta łuską wstydu
Uderzam w taflę wody
Tonę pod powieką łez i trwogi

Nie ma już ratunku, zatapiam się
Na głowie diamentowy diadem zmienił się cierń

Imię: Lajna
Płeć: Wadera a jak inaczej?
Wiek: 5 lat/22 dzień/ I połowa (Dużo, ale uznajmy, że tyle Xd T_T)
Partner: Arser, który zrobił PUF! (zaręczeni)
Potomstwo: Sierra
Moce:
1.Sharingan (nie kopiować!)
2.Wielożytność
3.Żywioły + Żywioł cienia
4.Kaguya (nie kopiować!)
5.Moc uzdrawiania
6.Magia
7.Zmiennokształtność
8.Moce obronne
9.Magia Duszy
10. Energia Ciała
           + Nieśmiertelność (dzięki eliksirowi)
Wytłumaczenie mocy w KP :*



Nie chcę Cię zwabić urzekającym śpiewem
Nie wyjdę też na ziemię
Straciłam już swój ląd
Uciekam stąd
Chowam swój sztylet
Nikogo już nie zranię
Zaginę w tej otchłani
Nie ujrzysz więcej mnie
Oddalam się

Chciałam uwolnić się
Wyjść wreszcie na powierzchnię
W stalowej klatce zatrzasnęłam serce
Słuchałam śpiewu ptaków
Kochałam się w powietrzu
Stawiałam zamki z piasku w strugach deszczu

UM:
Siła: 507
Zręczność: 507
Czujność: 506
Odwaga: 507
Moce: 506
Szybkość: 507

Towarzysze:
Feniks Srebrzysty - Majna
Misterna - Misty
Feniks Złocisty - Złoty
Menor - Blue
Haniele - Iris

WD: 885 (ehehe gdybym widziała xd Od kilku miesięcy nie uzupełniam ^^)



W wodzie się rozpłynę nie znajdziesz mnie
Nie chcę kolekcjonować kości i złamanych serc

SaraLay

  • Medyk - Zielarz
  • WP
  • Mistrz
  • ****************
  • Wiadomości: 790
  • RATOWNICZKA.
Odp: Poszedł Marek na jarmarek..
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 18, 2013, 15:19:21 »

Poszedł Marek na jarmarek, kupił: samochód, motor bez kółek, psiaczka, jajka, czołg,kapuściany dom, manekina, marmoladę,Mercedesa, kota,Puzzle, serek Danone "Ale owoc" o smaku brzoskwiniowo-waniliowym,tira, Audi A4, szkatułkę, komputer, laptopa, szminkę, internet, matkę, ojca, Audi A8, ni Huja, Piwo, psa, gówno słonia, książki, pedała, płytę Łan Dirkszejszon,żąkę,okulary, cytrynowy browarek, lukrowanego pączusia, różowy brokat, kolorową papuge, niewolnika,
Zgłoś do moderatora   Zapisane
2 lata/dzień 13/ część VI
[/color]


Imie: SaraLay
Pseudonim: możesz nazywać mnie Sara
Wiek:2 lata
Pozycja: Medyk (Latorośl)
Armia: Potężna
Wataha: Pierwotnych
Moce:
1.Władanie nad żywiołami.
2.Zmiennokształtność 2 stopnia
Charakter: Jestem zmienna. Raz gotuje się w mnie woda, raz jestem tak smutna jak nikt...
Ulubione zajęcia: Lubię malować, tworzyć. Lubię robić wieeele rzeczy. Np.: Wysoko skaczę i lubię wdrapywać się na różne... góry, drzewa.
Partner:poszukuję :D
Rodzeństwo: Niewidzialny :D
Potomstwo:nie mam
Przyjaciele: Lajna, Hati, Kayen, Aisha, Dafera <3 (Jeśli kogoś nie wpisałam, to piszcie na pw)
Wrogowie: Nie mam i niech tak zostanie
__________
Siła:10
Zręczność:10
Czujność:50
Szybkość:25
Odwaga:15
Moce:20
_________
Towarzysz:

Smok
Imię: Slipknot
_______________________
Rzeczy: Amulet Wężownika, Amulet powietrza
WD: 25
[/font]_

Więcej na profilu!

Mam chyba w mózgu larwy, bo ciągle słyszę szepty
Mówią że ludzie są szpetni, a cały świat to śmietnik
[Synu zetnij sobie głowę Wojtek przestanie Cię boleć]
To one podpowiadają mi wszystko, co chore

Kinga27

  • Gość
Odp: Poszedł Marek na jarmarek..
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 23, 2013, 20:18:04 »

Poszedł Marek na jarmarek, kupił: samochód, motor bez kółek, psiaczka, jajka, czołg,kapuściany dom, manekina, marmoladę,Mercedesa, kota,Puzzle, serek Danone "Ale owoc" o smaku brzoskwiniowo-waniliowym,tira, Audi A4, szkatułkę, komputer, laptopa, szminkę, internet, matkę, ojca, Audi A8, ni Huja, Piwo, psa, gówno słonia, książki, pedała, płytę Łan Dirkszejszon,żąkę,okulary, cytrynowy browarek, lukrowanego pączusia, różowy brokat,żrówke ledową,
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aisha

  • Gość
Odp: Poszedł Marek na jarmarek..
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 24, 2013, 17:02:38 »

Poszedł Marek na jarmarek, kupił: samochód, motor bez kółek, psiaczka, jajka, czołg,kapuściany dom, manekina, marmoladę,Mercedesa, kota,Puzzle, serek Danone "Ale owoc" o smaku brzoskwiniowo-waniliowym,tira, Audi A4, szkatułkę, komputer, laptopa, szminkę, internet, matkę, ojca, Audi A8, ni Huja, Piwo, psa, gówno słonia, książki, pedała, płytę Łan Dirkszejszon,żąkę,okulary, cytrynowy browarek, lukrowanego pączusia, różowy brokat,żrówke ledową, musztardę,
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Ashland

  • Gość
Odp: Poszedł Marek na jarmarek..
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 17, 2013, 16:18:10 »

Poszedł Marek na jarmarek, kupił: samochód, motor bez kółek, psiaczka, jajka, czołg,kapuściany dom, manekina, marmoladę,Mercedesa, kota,Puzzle, serek Danone "Ale owoc" o smaku brzoskwiniowo-waniliowym,tira, Audi A4, szkatułkę, komputer, laptopa, szminkę, internet, matkę, ojca, Audi A8, ni Huja, Piwo, psa, gówno słonia, książki, pedała, płytę Łan Dirkszejszon,żąkę,okulary, cytrynowy browarek, lukrowanego pączusia, różowy brokat,żrówke ledową, musztardę, PlayStation1,
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aisha

  • Gość
Odp: Poszedł Marek na jarmarek..
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 20, 2013, 12:04:16 »

Poszedł Marek na jarmarek, kupił: samochód, motor bez kółek, psiaczka, jajka, czołg,kapuściany dom, manekina, marmoladę,Mercedesa, kota,Puzzle, serek Danone "Ale owoc" o smaku brzoskwiniowo-waniliowym,tira, Audi A4, szkatułkę, komputer, laptopa, szminkę, internet, matkę, ojca, Audi A8, ni Huja, Piwo, psa, gówno słonia, książki, pedała, płytę Łan Dirkszejszon,żąkę,okulary, cytrynowy browarek, lukrowanego pączusia, różowy brokat,żrówke ledową, musztardę, PlayStation1, rower bez kierownicy,
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Zuzm

  • Gość
Odp: Poszedł Marek na jarmarek..
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 23, 2013, 14:38:24 »


Poszedł Marek na jarmarek, kupił: samochód, motor bez kółek, psiaczka, jajka, czołg,kapuściany dom, manekina, marmoladę,Mercedesa, kota,Puzzle, serek Danone "Ale owoc" o smaku brzoskwiniowo-waniliowym,tira, Audi A4, szkatułkę, komputer, laptopa, szminkę, internet, matkę, ojca, Audi A8, ni Huja, Piwo, psa, gówno słonia, książki, pedała, płytę Łan Dirkszejszon,żąkę,okulary, cytrynowy browarek, lukrowanego pączusia, różowy brokat,żrówke ledową, musztardę, PlayStation1, rower bez kierownicy,jasia i małgosie
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Arser

  • Wojownik - Najemnik
  • Samiec Betha
  • MISTRZ!!!
  • ***************
  • Wiadomości: 9023
  • Nie jeste aniołkie....JESTE PINKUŚ!!!
    • Watahaczystejkrwi
Odp: Poszedł Marek na jarmarek..
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 23, 2013, 14:54:28 »

Poszedł Marek na jarmarek, kupił: samochód, motor bez kółek, psiaczka, jajka, czołg,kapuściany dom, manekina, marmoladę,Mercedesa, kota,Puzzle, serek Danone "Ale owoc" o smaku brzoskwiniowo-waniliowym,tira, Audi A4, szkatułkę, komputer, laptopa, szminkę, internet, matkę, ojca, Audi A8, ni Huja, Piwo, psa, gówno słonia, książki, pedała, płytę Łan Dirkszejszon,żąkę,okulary, cytrynowy browarek, lukrowanego pączusia, różowy brokat,żrówke ledową, musztardę, PlayStation1, rower bez kierownicy,jasia i małgosie,lodzika
Zgłoś do moderatora   Zapisane




-------------------------------------------
5 lat/ dzień 18/ część roku III
Moce
- żywioły...
- demoniczność.
- niewidzialność ( zdobyta dzięki loterii)
- lanwa- moc dzięki, której masz kontrole nad lawą ale tylko niebieską. LAwa ta niszczy wszystko na swojej drodze. (Loteria)
- moc porozumiewania się ze zwierzętami (dzięki medalionowi natury)

- cloning..
- tempus subsisto...
- scindendae animarum..
- anima in fasciculum
- mors oculo
- zmiennokształt

----------------------------------------------


Siła:277
Zręczność:288   
Czujność:290
Szybkość:281
Odwaga:280
Moce:284
( Dzięki amuletom i loteri jak coś )

---------------------------------------
narzeczona: Lajna !!
potomstwo : Sierra(Ty wieśniaku jeden),Liuy i Kamikadze.
Praca : Dyplomata

-----------------------------------------------
Pełnia mnie mordyje ,a świat skłania do złego cóż życie wilka nie jest nic warte ,gdy nie ma się tej jedynej samicy pod slońcem !

Zuzm

  • Gość
Odp: Poszedł Marek na jarmarek..
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 23, 2013, 15:07:32 »

Poszedł Marek na jarmarek, kupił: samochód, motor bez kółek, psiaczka, jajka, czołg,kapuściany dom, manekina, marmoladę,Mercedesa, kota,Puzzle, serek Danone "Ale owoc" o smaku brzoskwiniowo-waniliowym,tira, Audi A4, szkatułkę, komputer, laptopa, szminkę, internet, matkę, ojca, Audi A8, ni Huja, Piwo, psa, gówno słonia, książki, pedała, płytę Łan Dirkszejszon,żąkę,okulary, cytrynowy browarek, lukrowanego pączusia, różowy brokat,żrówke ledową, musztardę, PlayStation1, rower bez kierownicy,jasia i małgosie,lodzika, czapeczki na impreze
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Karoiiina

  • Gość
Odp: Poszedł Marek na jarmarek..
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 23, 2013, 15:09:12 »

Poszedł Marek na jarmarek, kupił: samochód, motor bez kółek, psiaczka, jajka, czołg,kapuściany dom, manekina, marmoladę,Mercedesa, kota,Puzzle, serek Danone "Ale owoc" o smaku brzoskwiniowo-waniliowym,tira, Audi A4, szkatułkę, komputer, laptopa, szminkę, internet, matkę, ojca, Audi A8, ni Huja, Piwo, psa, gówno słonia, książki, pedała, płytę Łan Dirkszejszon,żąkę,okulary, cytrynowy browarek, lukrowanego pączusia, różowy brokat,żrówke ledową, musztardę, PlayStation1, rower bez kierownicy,jasia i małgosie,lodzika, czapeczki na impreze, chińską zupkę Romana pełną chemikaliów,
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Arser

  • Wojownik - Najemnik
  • Samiec Betha
  • MISTRZ!!!
  • ***************
  • Wiadomości: 9023
  • Nie jeste aniołkie....JESTE PINKUŚ!!!
    • Watahaczystejkrwi
Odp: Poszedł Marek na jarmarek..
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 24, 2013, 11:14:07 »

Poszedł Marek na jarmarek, kupił: samochód, motor bez kółek, psiaczka, jajka, czołg,kapuściany dom, manekina, marmoladę,Mercedesa, kota,Puzzle, serek Danone "Ale owoc" o smaku brzoskwiniowo-waniliowym,tira, Audi A4, szkatułkę, komputer, laptopa, szminkę, internet, matkę, ojca, Audi A8, ni Huja, Piwo, psa, gówno słonia, książki, pedała, płytę Łan Dirkszejszon,żąkę,okulary, cytrynowy browarek, lukrowanego pączusia, różowy brokat,żrówke ledową, musztardę, PlayStation1, rower bez kierownicy,jasia i małgosie,lodzika, czapeczki na impreze, chińską zupkę Romana pełną chemikaliów ,kotleta
Zgłoś do moderatora   Zapisane




-------------------------------------------
5 lat/ dzień 18/ część roku III
Moce
- żywioły...
- demoniczność.
- niewidzialność ( zdobyta dzięki loterii)
- lanwa- moc dzięki, której masz kontrole nad lawą ale tylko niebieską. LAwa ta niszczy wszystko na swojej drodze. (Loteria)
- moc porozumiewania się ze zwierzętami (dzięki medalionowi natury)

- cloning..
- tempus subsisto...
- scindendae animarum..
- anima in fasciculum
- mors oculo
- zmiennokształt

----------------------------------------------


Siła:277
Zręczność:288   
Czujność:290
Szybkość:281
Odwaga:280
Moce:284
( Dzięki amuletom i loteri jak coś )

---------------------------------------
narzeczona: Lajna !!
potomstwo : Sierra(Ty wieśniaku jeden),Liuy i Kamikadze.
Praca : Dyplomata

-----------------------------------------------
Pełnia mnie mordyje ,a świat skłania do złego cóż życie wilka nie jest nic warte ,gdy nie ma się tej jedynej samicy pod slońcem !

Zuzm

  • Gość
Odp: Poszedł Marek na jarmarek..
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 24, 2013, 15:47:39 »

Poszedł Marek na jarmarek, kupił: samochód, motor bez kółek, psiaczka, jajka, czołg,kapuściany dom, manekina, marmoladę,Mercedesa, kota,Puzzle, serek Danone "Ale owoc" o smaku brzoskwiniowo-waniliowym,tira, Audi A4, szkatułkę, komputer, laptopa, szminkę, internet, matkę, ojca, Audi A8, ni Huja, Piwo, psa, gówno słonia, książki, pedała, płytę Łan Dirkszejszon,żąkę,okulary, cytrynowy browarek, lukrowanego pączusia, różowy brokat,żrówke ledową, musztardę, PlayStation1, rower bez kierownicy,jasia i małgosie,lodzika, czapeczki na impreze, chińską zupkę Romana pełną chemikaliów ,kotleta, wilka który zagryzł mu żąkę
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Arser

  • Wojownik - Najemnik
  • Samiec Betha
  • MISTRZ!!!
  • ***************
  • Wiadomości: 9023
  • Nie jeste aniołkie....JESTE PINKUŚ!!!
    • Watahaczystejkrwi
Odp: Poszedł Marek na jarmarek..
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 24, 2013, 15:48:44 »

Poszedł Marek na jarmarek, kupił: samochód, motor bez kółek, psiaczka, jajka, czołg,kapuściany dom, manekina, marmoladę,Mercedesa, kota,Puzzle, serek Danone "Ale owoc" o smaku brzoskwiniowo-waniliowym,tira, Audi A4, szkatułkę, komputer, laptopa, szminkę, internet, matkę, ojca, Audi A8, ni Huja, Piwo, psa, gówno słonia, książki, pedała, płytę Łan Dirkszejszon,żąkę,okulary, cytrynowy browarek, lukrowanego pączusia, różowy brokat,żrówke ledową, musztardę, PlayStation1, rower bez kierownicy,jasia i małgosie,lodzika, czapeczki na impreze, chińską zupkę Romana pełną chemikaliów ,kotleta, wilka który zagryzł mu żąkę,żarówkę,którą włążył sobie do buzi
Zgłoś do moderatora   Zapisane




-------------------------------------------
5 lat/ dzień 18/ część roku III
Moce
- żywioły...
- demoniczność.
- niewidzialność ( zdobyta dzięki loterii)
- lanwa- moc dzięki, której masz kontrole nad lawą ale tylko niebieską. LAwa ta niszczy wszystko na swojej drodze. (Loteria)
- moc porozumiewania się ze zwierzętami (dzięki medalionowi natury)

- cloning..
- tempus subsisto...
- scindendae animarum..
- anima in fasciculum
- mors oculo
- zmiennokształt

----------------------------------------------


Siła:277
Zręczność:288   
Czujność:290
Szybkość:281
Odwaga:280
Moce:284
( Dzięki amuletom i loteri jak coś )

---------------------------------------
narzeczona: Lajna !!
potomstwo : Sierra(Ty wieśniaku jeden),Liuy i Kamikadze.
Praca : Dyplomata

-----------------------------------------------
Pełnia mnie mordyje ,a świat skłania do złego cóż życie wilka nie jest nic warte ,gdy nie ma się tej jedynej samicy pod slońcem !

Zuzm

  • Gość
Odp: Poszedł Marek na jarmarek..
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 24, 2013, 16:02:33 »

Poszedł Marek na jarmarek, kupił: samochód, motor bez kółek, psiaczka, jajka, czołg,kapuściany dom, manekina, marmoladę,Mercedesa, kota,Puzzle, serek Danone "Ale owoc" o smaku brzoskwiniowo-waniliowym,tira, Audi A4, szkatułkę, komputer, laptopa, szminkę, internet, matkę, ojca, Audi A8, ni Huja, Piwo, psa, gówno słonia, książki, pedała, płytę Łan Dirkszejszon,żąkę,okulary, cytrynowy browarek, lukrowanego pączusia, różowy brokat,żrówke ledową, musztardę, PlayStation1, rower bez kierownicy,jasia i małgosie,lodzika, czapeczki na impreze, chińską zupkę Romana pełną chemikaliów ,kotleta, wilka który zagryzł mu żąkę,żarówkę,którą włążył sobie do buzi, blondyne
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Arser

  • Wojownik - Najemnik
  • Samiec Betha
  • MISTRZ!!!
  • ***************
  • Wiadomości: 9023
  • Nie jeste aniołkie....JESTE PINKUŚ!!!
    • Watahaczystejkrwi
Odp: Poszedł Marek na jarmarek..
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 24, 2013, 18:10:23 »

Poszedł Marek na jarmarek, kupił: samochód, motor bez kółek, psiaczka, jajka, czołg,kapuściany dom, manekina, marmoladę,Mercedesa, kota,Puzzle, serek Danone "Ale owoc" o smaku brzoskwiniowo-waniliowym,tira, Audi A4, szkatułkę, komputer, laptopa, szminkę, internet, matkę, ojca, Audi A8, ni Huja, Piwo, psa, gówno słonia, książki, pedała, płytę Łan Dirkszejszon,żąkę,okulary, cytrynowy browarek, lukrowanego pączusia, różowy brokat,żrówke ledową, musztardę, PlayStation1, rower bez kierownicy,jasia i małgosie,lodzika, czapeczki na impreze, chińską zupkę Romana pełną chemikaliów ,kotleta, wilka który zagryzł mu żąkę,żarówkę,którą włążył sobie do buzi, blondyne,kucyka pony
Zgłoś do moderatora   Zapisane




-------------------------------------------
5 lat/ dzień 18/ część roku III
Moce
- żywioły...
- demoniczność.
- niewidzialność ( zdobyta dzięki loterii)
- lanwa- moc dzięki, której masz kontrole nad lawą ale tylko niebieską. LAwa ta niszczy wszystko na swojej drodze. (Loteria)
- moc porozumiewania się ze zwierzętami (dzięki medalionowi natury)

- cloning..
- tempus subsisto...
- scindendae animarum..
- anima in fasciculum
- mors oculo
- zmiennokształt

----------------------------------------------


Siła:277
Zręczność:288   
Czujność:290
Szybkość:281
Odwaga:280
Moce:284
( Dzięki amuletom i loteri jak coś )

---------------------------------------
narzeczona: Lajna !!
potomstwo : Sierra(Ty wieśniaku jeden),Liuy i Kamikadze.
Praca : Dyplomata

-----------------------------------------------
Pełnia mnie mordyje ,a świat skłania do złego cóż życie wilka nie jest nic warte ,gdy nie ma się tej jedynej samicy pod slońcem !

 

Polityka cookies