Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Autor Wątek: Hahahaha zabawny tekścik  (Przeczytany 5406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karoiiina

  • Gość
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 23, 2013, 10:04:22 »

Kochana Akiro!

 Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale Twoje nozdrza sa obrazliwe. Myślę, że odkryłam to kiedy twoj krasnolud mnie pogryzl pod autobusem i widziałam Cię siedzaca na bramkarzu Manchesteru United. Jestem pewna, że jesteś zawstydzona wystarczająco, by zrozumieć ze zamienilam sie w smieciarza. Zwracam Ci twoje listy milosne, ale zostawię sobie twoje lewe ucho jako wspomnienie. Powinieneś/aś także wiedzieć, że mialam wywiad w gazecie wyborczej o inkarnacji jako Eskimos.

 Idz sie utop,
 Karoiiina
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Ashland

  • Gość
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 17, 2013, 15:55:21 »

Kochany Henry

Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć ale nie lubię cię. Myślę że to odkryłam to kiedy zobaczyłam skurczoną głowę George'em Bushem i jego żoną i widziałam Cię odwożącego mojego ojca. Jestem pewna że jesteś zawstydzony wystarczająco, by zrozumieć. Zwracam ci Twoje wspomnienie z wojska, ale zostawię sobie Twoje lewe ucho. Powinieneś także wiedzieć że powiem władzom o nienawiści do Legii Warszawa.

Spal się
Ashland

------
Biedny Henry ;_;
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Ashley

  • Gość
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 18, 2013, 16:55:42 »

Fajne to xD Sory Holly, pierwsza mi przyszłaś na myśl. xD

Kochana Holly Blue
Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale nasz romans jest skończony. Myślę, że odkryłam/em to kiedy twój krasnolud mnie pogryzł w transie i widziałam/em Cię siedzącą na kaczorze donaldzie. Jestem pewna/y, że jesteś zawstydzona wystarczająco, by zrozumieć jak strasznie się poczułam. Zwracam Ci twoje kanapowe poduszki, ale zostawię sobie twój list samobójczy jako wspomnienie. Powinieneś/aś także wiedzieć, że powiem władzą o inkarnacji jako eskimos
Idź się utop
Shira.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Kryształowa

  • Gość
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 31, 2013, 13:44:04 »

Kochana Shiro

 Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale jesteś nieudacznikiem. Myślę, że odkryłam to pierwszego maja w Twojej przyczepie kampingowej i widziałam Cię siedzącą na moim najlepszym przyjacielu. Jestem pewna, że jesteś zawstydzona wystarczająco, by zrozumieć że Twoje pryszcze są w ostatnim stadium. Zwracam Ci Twoje stare kupony na loterię, ale zostawię sobie mój zwykły rozsądek jako wspomnienie. Powinnaś także wiedzieć, że zawsze będę pamiętać fetysz bakłażana.

 Odpieprz się,
 Kryształowa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Karoiiina

  • Gość
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 08, 2013, 13:04:04 »

Kochany Jagsie (oj, będzie się działo) c:

 Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale jesteś perwersem. Myślę, że odkryłam to kiedy Twój krasnolud mnie pogryzł pod Chicago  i widziałam Cię siedzącego na mojej figurkę Johna F. Kennedy'ego . Jestem pewna, że jesteś zawstydzony wystarczająco, by zrozumieć że zmieniłam płeć. Zwracam Ci Twój pierścionek, ale zostawię sobie Twoje lewe ucho jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że miałam wywiad w gazecie wyborczej o inkarnacji jako Eskimos.

 Idź się utop,
 Karo

WTF?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Defera

  • Gamma WP Wojowniczka - Rekrut
  • Powstaniec
  • Ekspert
  • **********
  • Wiadomości: 2198
  • Podopieczna Tify...xD
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 19, 2013, 09:19:09 »

 Kochana Sierro!

 Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale wstąpię do klasztoru. Myślę, że odkryłam to w zeszłym roku, w twojej przyczepie kampingowej i widziałam Cię lejącą syrop na Kaczora Donalda. Jestem pewna, że jesteś  zawstydzona wystarczająco, by zrozumieć że "Dom nie do poznania" jest beznadziejny. Zwracam Ci  Twoje stare kupony na loterię , ale zostawię sobie Twój list samobójczy jako wspomnienie. Powinnaś także wiedzieć, że powiem władzom o  przedawkowaniu kokainy .
 
  idź się utop
   Defera.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2013, 14:01:12 wysłana przez Gracienn »
Zgłoś do moderatora   Zapisane
_____
Gildia demonów: (Nieaktualne, zamknięta już.. :/)
Księżniczka, zwiastun śmierci
_____
-przyjaciele: Zuzm,Demon xD
- partner: Nero.
- potomstwo: Brak.
WD: 120
_____
Klikaj! ----> [a href="www.marblevillestable.czo.pl/"][img src="http://i60.tinypic.com/211jqxf_th.jpg"][/a]

Arser

  • Wojownik - Najemnik
  • Samiec Betha
  • MISTRZ!!!
  • ***************
  • Wiadomości: 9023
  • Nie jeste aniołkie....JESTE PINKUŚ!!!
    • Watahaczystejkrwi
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 20, 2013, 16:16:07 »

Kochany Kayenie!

 Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale wstąpię do klasztoru . Myślę, że odkryłam to tej nocy  w Twojej szafie  i widziałam Cię zdejmującego ciuchy z  Kaczora Donalda. Jestem pewna, że jesteś zawstydzony  wystarczająco, jak strasznie się poczułam. Zwracam Ci ,Twój pierścionek  ale zostawię sobie Twoje lewe ucho  jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że jestem chora, kiedy myślę o  naszej przyjaźni .

Najlepsze pozdrowienia
                 Lajna :D


hahahahahahahahh ,ale mam zaplon xD
Zgłoś do moderatora   Zapisane




-------------------------------------------
5 lat/ dzień 18/ część roku III
Moce
- żywioły...
- demoniczność.
- niewidzialność ( zdobyta dzięki loterii)
- lanwa- moc dzięki, której masz kontrole nad lawą ale tylko niebieską. LAwa ta niszczy wszystko na swojej drodze. (Loteria)
- moc porozumiewania się ze zwierzętami (dzięki medalionowi natury)

- cloning..
- tempus subsisto...
- scindendae animarum..
- anima in fasciculum
- mors oculo
- zmiennokształt

----------------------------------------------


Siła:277
Zręczność:288   
Czujność:290
Szybkość:281
Odwaga:280
Moce:284
( Dzięki amuletom i loteri jak coś )

---------------------------------------
narzeczona: Lajna !!
potomstwo : Sierra(Ty wieśniaku jeden),Liuy i Kamikadze.
Praca : Dyplomata

-----------------------------------------------
Pełnia mnie mordyje ,a świat skłania do złego cóż życie wilka nie jest nic warte ,gdy nie ma się tej jedynej samicy pod slońcem !

Defera

  • Gamma WP Wojowniczka - Rekrut
  • Powstaniec
  • Ekspert
  • **********
  • Wiadomości: 2198
  • Podopieczna Tify...xD
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 20, 2013, 16:32:30 »

xDDD
Zgłoś do moderatora   Zapisane
_____
Gildia demonów: (Nieaktualne, zamknięta już.. :/)
Księżniczka, zwiastun śmierci
_____
-przyjaciele: Zuzm,Demon xD
- partner: Nero.
- potomstwo: Brak.
WD: 120
_____
Klikaj! ----> [a href="www.marblevillestable.czo.pl/"][img src="http://i60.tinypic.com/211jqxf_th.jpg"][/a]

Aisha

  • Gość
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 22, 2013, 13:04:11 »

Kiepsko mi to idzie... Wybacz Arser, pierwszy wpadłeś mi na myśl xD

Kochany Ari!

Naprawdę nie wiem jak Ci to powiedzieć, ale planuję zburzyć szkołę. Myślę, że odkryłam to gdy widziałam Ciebie, wrzucasz Kaczora Donalda do sali matematycznej. Jestem pewna, że jesteś wystarczająco zawstydzony by zrozumieć dlaczego chcę nauczyć się teleportować. Powinieneś także wiedzieć, że zawsze będę pamiętać, jak udzieliłeś mi wywiadu do Przeglądu Sportowego, chociaż nie jest to moją pasją. Oddam Ci ten numer gazety, ale Twój pamiętnik zostawię jako wspomnienie.
Pozdrowienia od dziwnej osóbki,
Aisha
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2013, 13:06:53 wysłana przez Aisha »
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Karoiiina

  • Gość
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 02, 2013, 20:04:29 »

Kochana Aisho (tak jakoś wyszło xD)

 Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale mafia Cię potrzebuje. Myślę, że odkryłam/em to kiedy Twój krasnolud mnie pogryzł pod autobusem i widziałam Cię ignorującą mojego najlepszego przyjaciela. Jestem pewna że jesteś wystarczająco zawstydzona, by zrozumieć, że Święty Mikołaj nie istnieje. Zwracam Ci Twój pierścionek, ale zostawię sobie Twoje lewe ucho jako wspomnienie. Powinieneś/aś także wiedzieć, że miałam wywiad w "gazecie wyborczej" o inkarnacji jako Eskimos.

Spal się,
Karo
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nero01

  • Gość
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 29, 2013, 00:06:24 »

Hahahhaha
Zgłoś do moderatora   Zapisane

blub

  • Gość
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 29, 2013, 18:15:18 »

Kochana Roxi!
 Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale wstąpie do klasztoru. Myślę, że odkryłem to kiedy zobaczyłem skurczoną głowę w szpitalu psychiatrycznym  i widziałem Cię zdejmującą ciuchy z bramkarza Manchesteru United  . Jestem pewny, że jesteś zawstydzona wystarczająco, by zrozumieć że zmieniłem płeć. Zwracam Ci nasze dopasowane śliniaczki szpiegowskie, ale zostawię sobie Twój list samobójczy jako wspomnienie. Powinnaś także wiedzieć, że zawsze będę pamiętać o nienawiści do Legii Warszawa.
Pozdrowienia dla Twojej żaby Leonarda,
Saviour :3

XDXD
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nero01

  • Gość
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 29, 2013, 19:26:22 »

Kochany Darku (Demon)!
Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale nasz horoskop do siebie nie pasuje. Myślę, że odkryłam to kiedy przełożyłaś na mnie mankiety w Twojej szafie  i widziałam Cię jak wycinałeś swoje inicjały w moim ojcu. Jestem pewna, że jesteś wystraszony wystarczająco, by zrozumieć, że święty Mikołaj nie istnieje. Zwracam Ci twoją sztuczną szczęke z Los Angeles, ale zostawię sobie trykoty Dawida jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że będę zawsze pamiętać naszą przyjaźń.

Idź się utop,
Wiki.


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nero01

  • Gość
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 29, 2013, 19:27:20 »

Jaki lol xD hahahhahahahahhahahhahahahhahahahhahahahahahhahahahahahahahahaha hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahah6ahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nero01

  • Gość
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 25, 2013, 22:25:23 »

Kochany Darku (Demon)!
Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale nasz horoskop do siebie nie pasuje. Myślę, że odkryłam to kiedy przełożyłaś na mnie mankiety w Twojej szafie  i widziałam Cię jak wycinałeś swoje inicjały w moim ojcu. Jestem pewna, że jesteś wystraszony wystarczająco, by zrozumieć, że święty Mikołaj nie istnieje. Zwracam Ci twoją sztuczną szczęke z Los Angeles, ale zostawię sobie trykoty Dawida jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że będę zawsze pamiętać naszą przyjaźń.

Idź się utop,
Wiki.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
 

Polityka cookies