Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Autor Wątek: Hahahaha zabawny tekścik  (Przeczytany 5404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Baakaru

  • Gość
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 09, 2014, 23:57:22 »

Kochana Mamo!
 Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale jesteś perwersem. Myślę, że odkryłam/em to pierwszego maja w szpitalu psychiatrycznym i widziałam/em Cię kastrującą mojego najlepszego przyjaciela. Jestem pewna/y, że jesteś mężczyzną wystarczająco, by zrozumieć że "Dom nie do poznania" jest beznadziejny. Zwracam Ci twój notes z adresami, ale zostawię sobie twoje lewe ucho jako wspomnienie. Powinieneś/aś także wiedzieć, że powiem władzom o fetyszu bakłażana.

powodzenia przy składaniu wniosku o warunkowe zwolnienie z pudła ,
Gross.

Mam nadzieję ,że tego nie przeczyta...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Michonne

  • Gość
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 22, 2014, 21:14:40 »

Kochana Rosso! (na ciebie wypadło xD)

 Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale nasz interes jest skończony . Myślę, że odkryłam to kiedy rzyciłam kiedy jadłaś parówki i widziałam Cię odwożącą mojego ojca. Jestem pewna, że jesteś mongoidalna wystarczająco, by zrozumieć jak strasznie się poczułam. Zwracam Ci zdjęcia z Los Angeles, ale zostawię sobie  zapas oleju jako wspomnienie. Powinnaś także wiedzieć, że powiem władzom o imitacje Kuby Wojewódzkiego.

Pozdrowienia dla Twojej szurniętej rodzinki,
 Michonne
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2014, 21:17:32 wysłana przez Michonne »
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nemhain

  • Gość
Odp: Hahahaha zabawny tekścik
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 13, 2015, 09:37:50 »

Kochana Justynko!

 Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale zakochałam się w Twojej siostrze. Myślę, że odkryłam to kiedy strasznie schudłyśmy w szpitalu psychiatrycznym i widziałam Cię siedzącą na moim najlepszym przyjacielu. Jestem pewna, że jesteś zawstydzona wystarczająco, by zrozumieć, że zmieniłam się w śmieciarza . Zwracam Ci Twój pierścionek, ale zostawię sobie Twojego sąsiada Marcina jako wspomnienie. Powinnaś także wiedzieć, że zawsze będę pamiętać inkarnację jako Eskimos.

 Z bólem,
 Nemhain
Zgłoś do moderatora   Zapisane
 

Polityka cookies