Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Autor Wątek: Sirius (Syriusz)  (Przeczytany 216 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sirius

  • Medyk - Latorośl
  • WP
  • Nowy użytkownik
  • ****************
  • Wiadomości: 13
Sirius (Syriusz)
« dnia: Czerwiec 22, 2014, 12:05:43 »

Imię:Sirius(Syriusz)
Płeć:Basior
Wiek:3 lata
Pozycja:
Przynależność:WP
Charakter wilka:Inteligentny wilk. Jest drażliwy i arogancki. Podrywacz, ale jak dotąd nie udało mu się nikogo upolować. Jest wierny przyjaciołom. Lubi zaszaleć. Zwykle jest wesoły i śmieszny. Potrafi być bardzo nieprzyjemny kiedy chce pobyć sam. Umie zawstydzić, tolerancyjny. Dla niego najbardziej liczy się rodzina, wataha, przyjaciele, a na końcu on sam. Jest odważny, gotów oddać życie za bliska osobę. Od śmierci siostry, załamał się nerwowo i w ogóle  z nikim nie rozmawiał, zaszył się w sobie. Na zewnątrz nie okazuje uczyć, rzadko zmusza się do płaczu, uśmiech zachowuje na warte go chwile, w środku płacze, wyje z żalu do nieba. 
Ulubione zajęcia: Zwykle przesiaduję w pobliżu wody. Lubię towarzystwo, w pewnym stopniu. Piszę wierszyki-Rymowanki, włóczę się po różnych miejscach-tak zwykle spędzam każdy dzień(Jedzenie też się wlicza). Chciałbym udoskonalić swoją moc uleczania dotykiem. Znam się na różnych ranach i umiem produkować eliksiry i leczyć. Nieźle śpiewam, lecz rzadko to robię, bo zazwyczaj nie mam dla kogo.
Ulubione miejsca: Dolina smutku, Ocean, Góry , Jezioro
Moce: Panowanie nad wodą, leczenie dotykiem
Historia wilka:Jako szczenię, porwany wraz z siostrą od rodziców. ludzie poszukiwali PSÓW na wojnę. Zabrali nas z jaskini, szkolili na psy. wysyłali na różne misje. Siostra została postrzelona i spadła z nasypu. Od tego czasu zamknąłem się w sobie. Stałem się dziki i bezwzględny. Pewnego dnia obudziłem się, słysząc strzał z armaty. Zerwałem się krzycząc do innych:
-Zbierać się łajzy!
-No dobra Serek nie krzycz tak- Ilekroć ktoś chciał mi dopiec, wołał na mnie ,,Serek".
-Jestem waszym kapitanem i nie toleruję takich przezwisk!-Z tym walczyłem jak nikt. Naburmuszona załoga zaraz poczłapała do ludzi. Ja stanąłem obok kapitana Stephana.
-Wrogowie znów atakują!-zaczął długą przemowę, zakończoną krzykiem:
-Psy idą na przód!
-Sirius pilnuj ich-dodał cicho do mnie. Kiwnąłem głową.
-I co? A nie mówiłem że wychowam tego wilka na psa?-zwrócił się do kaprali.Zbiłem się z tropu. To dlatego nie wyglądałem jak inne psy bojowe...Byłem wilkiem! Obudził się we mnie dziki instynkt. Zerwałem obrożę, i pognałem przed siebie do lasu.
-Brać go!-usłyszałem wydechy psów za mną. Odwróciłem się i zgruchotałem jednemu kark.Reszta cofnęła się.
-Wiedziałem że jesteś inny ty.... ty....MORDERCO!-rzucił się na mnie owczarek niemiecki. Zabiłem go i zacząłem uciekać.Po kilku dniach dotarłem do pięknej krainy i dołączyłem do tej watahy. 

Link do zdjęcia: na avku jest zdjęcie :)

Rodzina: Zaginiona siostra(najprawdopodobniej nie żyje, ale upieram się iż tak nie jest)
Partner/partnerka:Szukam
WD:100
Rzeczy:Nie posiadam nic
Towarzysz: Magiczny umbredon James
Zdjęcie:


Osiągnięcia:Żadne
Um.
Siła:
Zręczność:
Czujność:
Szybkość:
Odwaga:
Moce:

Praca:Bezrobotny
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Zaraz uzupełnię! czekajcie!

Demon

  • Gość
Odp: Sirius (Syriusz)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2014, 13:32:34 »

Pozycja: Medyk - Latorośl
Jak będziesz chcieć avansować, to czytaj w prowadzeniu to http://www.watahapierwotnych.darmowefora.pl/index.php/topic,1668.0.html

Na UM masz do rozdzielenia 100 pkt.

Zgłoś do moderatora   Zapisane
 

Polityka cookies