Mirabilis!

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

         

~ZAPISY~
~REGULAMIN~
~WPROWADZENIE~
~DLA POCZĄTKUJĄCYCH~


Jeśli rejestrujesz się tu tylko po to, żeby nam umilić życie Twoim banem, nie rób nam tej przyjemności i się odwal C:

   


Autor Wątek: Aleja zakochanych  (Przeczytany 15993 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rebeka

  • Gość
Aleja zakochanych
« dnia: Luty 20, 2013, 18:17:51 »

Tutaj wilki przychodzą na randki itp. Jest to skromne, przytulne miejsce.



Tutaj odbywają się też śluby, ale zanim ktoś się pobierzę to niech napisze do mnie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2013, 19:29:57 wysłana przez Śnieżka (Blanka) »
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Kryształowa

  • Gość
Odp: Aleja zakochanych
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2013, 18:25:19 »

Weszłam.
-Nigdy tu nie byłam.. A no tak, przecież to miejsce zakochanych.. - rozglądnęłam się po okolicy.
-Naprawdę tu romantycznie.. Chciałabym kiedyś tu przyjść z jakimś wilkiem.. - zaczęłam rozmyślać i usiadłam obok drzewa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Kryształowa

  • Gość
Odp: Aleja zakochanych
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2013, 18:36:58 »

Wyszłam i poszłam nad jezioro
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeida

  • Gość
Odp: Aleja zakochanych
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2013, 20:08:44 »

Weszłam tu podczas wycieczki krajoznawczej po terenie watahy.
- Pięknie tu... - wyszeptałam. Myślałam, że znalazłam przytulne, samotne miejsce. Jeednak zobaczyłam napis "Aleja zakochanych". Westchnęłam. Chciałam odejść, ale... zostałam. Położyłam się koło strumyka i wpatrzona w kryształową taflę wody zaczęłam rozmyślać o przyszłości. Czy kiedyś przyjdę tu z kimś...?
Otrząsnęłam od siebie tę myśl. Który samiec zwróciłby na mnie uwagę... Skrytą zwiadowczynię, która wiele wycierpiała...?
Pogrążona w rozmyślaniach, nawet nie zauważyłam, jak zasnęłam...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Aleja zakochanych
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2013, 20:16:55 »

Wszedłem po cichu...szedłem schodami ku jakiejś bramie...czułem się jak w magicznej krainie...kryształowa woda...magiczne kwiaty, storczyki.-cudowne miejsce - pomyślałem idąc dalej. Ważki, jelenie i wiele innych zwierząt...wszystkie w parach...nawet niektóre drzewa były tak dziwnie urośnięte...ich pnie oplatały się nawzajem. I szedłem tak tą magiczną krainą dalej...i czułem się tak jakby ta kraina nie miała końca.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Aleja zakochanych
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 24, 2013, 20:21:21 »

-Co ja tutaj robię?!?! - Pomyślałem z oburzeniem tak mocnym, że prawie krzyknąłem. Wybiegłem jak najszybciej stąd.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeida

  • Gość
Odp: Aleja zakochanych
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 24, 2013, 20:23:44 »

Obudził mnie szelest... Tak, tak, przez wychowanie u zwiadowcy byłam wyczulona na takie dźwięki. Uchyliłam oko i zobaczyłam go... Demona. On nie widział, że go obserwuję. Może w ogóle nie zwrócił na mnie uwagi... Tak, to bardziej prawdopodobne. Kto chciałby ze mną się zadawać...
Usłyszałam, jak krzyczy i ucieka. Wtedy zdałam sobie sprawę, że też tu nie pasuję. Wstałam i poszłam nad jezioro. Tam, w zaroślach czułam się najlepiej.
"Może upoluję jakąś smakowitą łanie" - pomyślałam oblizując się. Bądź co bądź, byłam głodna.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeida

  • Gość
Odp: Aleja zakochanych
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 24, 2013, 22:12:59 »

Wróciłam tutaj. Brakowało mi miłości, a jej było tu pełno. Mnie pewnie nigdy nie spotka,ale odczuwałam dużą radość z patrzenia się na szczęście innych.
Napajałam się pięknym otoczeniem nucąc balladę o nieszczèśliwych kochankach...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeida

  • Gość
Odp: Aleja zakochanych
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 24, 2013, 22:26:32 »

Nagle poderwłam siE z ziemi.
- Nie pasuję tutaj- wyszeptałam
I wyszłam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Śnieżka (Blanka)

  • Medyczka
  • Powstaniec
  • Mentor
  • **********
  • Wiadomości: 14173
  • buahahaha Śnieżka zawitała :P
    • Kontynuowany bloog... już nie piszę o wilkach bardziej jest to pamiętnik :)
Odp: Aleja zakochanych
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 28, 2013, 20:56:40 »

weszłam. byłam tu pierwszy raz. usiałam na trawie i zaczęłam się rozglądać
Zgłoś do moderatora   Zapisane

[/color] Blan
~~ 5 lat~~
____________
- moce:
1.Czytanie w myślach,
2.Władanie żywiołami,
3.potrafi sprawić, że traci się zmysły. (dar może działać na wielu naraz),
4.wytwarza tarczę...
5.Teleportacja
6.Czary- magia
7.potrafi wytwarzać prąd.
8.Eksterioryzacja (nie kopiować!!))
9.Prapti (nie kopiować!!)
10.Wampiryzm (nie kopiować!!)
11*. Wizje (praca... :P
(*moc uzdrawiania- konkurs)
(*Moc chodzenia po wodzie- konkurs)
____________
- partner: Demon
- potomstwo: Znów Misty
Rodzeństwo: Karo
Wiek :
~~ Mam 5 lat/ dzień 2/ V część roku
____________
Siła: 810 (+ 20 do wszystkiego konkurs silkowy,+15 dzięki Fiolce Krwi Blackmoora. + 10 siła. Loteria, +100 Mantykora, +150 Bazyl))
Zręczność: 540
Czujność: 540
Odwaga: 520
Moce: 520
Szybkość: 520
HP: 150
____________
Towarzysze:

Feniks Tęczowy- Tami
Ma bardzo głośny głos który powoduje że przeciwnik mdleje

Mantykora- Paura (po włosku Strach)
Mantykora miała owłosione, rude ciało lwa, ale według Ktezjasza jej głowa przypominała ludzką. Głos miała melodyjny. Posiadała dziwny ogon, podobny do ogona skorpiona, na którym pełno było trujących strzałek. Mantykora strzelała nimi w różnych kierunkach, sięgając celów oddalonych aż o trzy tysiące metrów. Ofiara trafiona ostrym pociskiem ulegała działającej w błyskawicznym tempie truciźnie a mantykora przystępowała do dzieła. Pomagały jej szczęki osadzone od ucha do ucha, w których osadzone były trzy rzędy ostrych jak brzytwa zębów, doskonale nadających się do rozszarpywania ludzi na kęsy.

Smok cienia- Sjena

Bazyliszek- Bazyl xD
Do obrony służą mu kły oraz wręcz toksyczny oddech, przede wszystkim jednak znany jest ze swojego spojrzenia – kto spojrzy mu w oczy zamienia się w kamień.

handiel
____________
RZECZY!!!:
Fiolka Krwi Blackmoora - noszona na szyi
Amulet Methos'a - Jest to czarna bransoleta, z wygrawerowanymi czerwonymi znakami.
eliksir Dayli - Dzięki niemu nasz towarzysz ma +1 wybraną przez nas moc.
kolorowy kamyczek- Kamień ten przynosi niezwykłe szczęście. Jeśli zaciśniesz go w łapie, przez jeden dzień nie można na ciebie nic złego powiedzieć lub nic złego nie można zrobić...
amulet Denii- Służy wykrywaniu najskrytszych tajemnic, czyni też właściciela zupełnie niewidzialnym. Należy go trzymać przy uchu w lewej łapie. Odezwie się na to donośny głos, który wyjawi żądaną tajemnicę.
____________
WD: aktualnie mam 35 WD... yeyy!!
RESZTA W PROFILU !
Wilk:
http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2013/282/3/1/red_berries_by_hioshiru-d6pv2wg.png

Śnieżka (Blanka)

  • Medyczka
  • Powstaniec
  • Mentor
  • **********
  • Wiadomości: 14173
  • buahahaha Śnieżka zawitała :P
    • Kontynuowany bloog... już nie piszę o wilkach bardziej jest to pamiętnik :)
Odp: Aleja zakochanych
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 28, 2013, 21:00:08 »

w tym miejscu jest cudownie. pomyślałam ale czas stąd iść. wstałam i wyszłam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

[/color] Blan
~~ 5 lat~~
____________
- moce:
1.Czytanie w myślach,
2.Władanie żywiołami,
3.potrafi sprawić, że traci się zmysły. (dar może działać na wielu naraz),
4.wytwarza tarczę...
5.Teleportacja
6.Czary- magia
7.potrafi wytwarzać prąd.
8.Eksterioryzacja (nie kopiować!!))
9.Prapti (nie kopiować!!)
10.Wampiryzm (nie kopiować!!)
11*. Wizje (praca... :P
(*moc uzdrawiania- konkurs)
(*Moc chodzenia po wodzie- konkurs)
____________
- partner: Demon
- potomstwo: Znów Misty
Rodzeństwo: Karo
Wiek :
~~ Mam 5 lat/ dzień 2/ V część roku
____________
Siła: 810 (+ 20 do wszystkiego konkurs silkowy,+15 dzięki Fiolce Krwi Blackmoora. + 10 siła. Loteria, +100 Mantykora, +150 Bazyl))
Zręczność: 540
Czujność: 540
Odwaga: 520
Moce: 520
Szybkość: 520
HP: 150
____________
Towarzysze:

Feniks Tęczowy- Tami
Ma bardzo głośny głos który powoduje że przeciwnik mdleje

Mantykora- Paura (po włosku Strach)
Mantykora miała owłosione, rude ciało lwa, ale według Ktezjasza jej głowa przypominała ludzką. Głos miała melodyjny. Posiadała dziwny ogon, podobny do ogona skorpiona, na którym pełno było trujących strzałek. Mantykora strzelała nimi w różnych kierunkach, sięgając celów oddalonych aż o trzy tysiące metrów. Ofiara trafiona ostrym pociskiem ulegała działającej w błyskawicznym tempie truciźnie a mantykora przystępowała do dzieła. Pomagały jej szczęki osadzone od ucha do ucha, w których osadzone były trzy rzędy ostrych jak brzytwa zębów, doskonale nadających się do rozszarpywania ludzi na kęsy.

Smok cienia- Sjena

Bazyliszek- Bazyl xD
Do obrony służą mu kły oraz wręcz toksyczny oddech, przede wszystkim jednak znany jest ze swojego spojrzenia – kto spojrzy mu w oczy zamienia się w kamień.

handiel
____________
RZECZY!!!:
Fiolka Krwi Blackmoora - noszona na szyi
Amulet Methos'a - Jest to czarna bransoleta, z wygrawerowanymi czerwonymi znakami.
eliksir Dayli - Dzięki niemu nasz towarzysz ma +1 wybraną przez nas moc.
kolorowy kamyczek- Kamień ten przynosi niezwykłe szczęście. Jeśli zaciśniesz go w łapie, przez jeden dzień nie można na ciebie nic złego powiedzieć lub nic złego nie można zrobić...
amulet Denii- Służy wykrywaniu najskrytszych tajemnic, czyni też właściciela zupełnie niewidzialnym. Należy go trzymać przy uchu w lewej łapie. Odezwie się na to donośny głos, który wyjawi żądaną tajemnicę.
____________
WD: aktualnie mam 35 WD... yeyy!!
RESZTA W PROFILU !
Wilk:
http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2013/282/3/1/red_berries_by_hioshiru-d6pv2wg.png

Kinga27

  • Gość
Odp: Aleja zakochanych
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 01, 2013, 13:10:04 »

weszłam
-Wow ale tu pięknie nigdy tu jeszcze nie byłam....a no tak to Aleja zakochanych.
zaczelam się rozglądać i wiatr zaczoł wiac od wschodu i rozwiał mi grzywkę zaczełam powoli zasypiać ale rozbudziłam sie szybko
wstałam otrzepałam się z liści i wyszłam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Kinga27

  • Gość
Odp: Aleja zakochanych
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 04, 2013, 12:17:16 »

weszłam i dziś
-Musze tu kiedyś przyjść z ach..... no tak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Kinga27

  • Gość
Odp: Aleja zakochanych
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 04, 2013, 12:53:23 »

-och jak tu pięknie muszę tu kiedyś przyjść z Tarotem
wyszłam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Demon

  • Gość
Odp: Aleja zakochanych
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 05, 2013, 19:21:27 »

Wszedłem z Śnieżko
-Chodź mam dla Ciebie niespodzianke...chodź tutaj - prowadziłem ją w pewne miejsce.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
 

Polityka cookies